Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri TüvTürk Çalışma Saatleri Hakkında Bilgi

TüvTürk Çalışma Saatleri Hakkında Bilgi

Tüvtürk Çalışma Saatleri

TüvTürk Çalışma Saatleri Hakkında Bilgi vereceğimiz içeriğimize hoş geldiniz. Türkiye’de dönemsel araç muayenesinde yetkili tek kuruluş olarak bilinmekte. Dolayısıyla çoğu millet standartlarında gerçekleştirdiği dönemsel araç muayene hizmeti ile araç güvenliğine katkı sağlamayı hedefleyen uzman bir kuruluştur. TÜVTÜRK’ ÜN temel değerleri bağımsızlık ve dürüstlüktür.

Türkiye genelinde 210 sabit, 5 motosiklet, 74 mobil ve 13 mobil traktör istasyonunda görev yapan 3.500 çalışanı ile hizmet sağlayan TÜVTÜRK, yılda 9 milyonu aşkın aracın dönemsel ve yola elverişlilik muayenelerini ve yaklaşık 4 milyon aracın egzoz gazı sürüm ölçümlerini gerçekleştirmektedir. Bunun ile birlikte ücretsiz sınav tekrarları ve tespitleri ile sınav sayısı 17 milyona ulaşıyor.

Tüvtürk Çalışma Saatleri

Tüvtürk Hizmet Saatleri ülkemizde periyodik araç muayenesinde uluslararası standartlarda yetkili ve görevli tek kurum olan Tüvtürk Çalışma Saatleri ile ilgili dolayısıyla en çok merak edilen konulardan biri 2020 çalışma saatleri ve günleri.

Fakat milyonlarca araç sahibi, periyodik araç muayenesi, yola elverişlilik kontrolü ve egzoz gerekli tüm işlemlerin yapıldığı bu kurumun gaz sürüm ölçümü, bu kurumun hafta içi / hafta sonu çalışma günleri ve saatleri buraya gelecek insanlar tarafından araştırılmış konulardan biri olarak gösteriliyor çıkıyor.

Dolayısıyla İşte 2021 TÜVTÜRK hizmet saatleri; pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Makalemizi okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Daha fazla makalemize ulaşım sağlayabilmeniz için Google üzerinden sitemizi kontrol edebilirsiniz.

DİĞER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri ile alakalı konumuza hoş geldiniz. Konumuz içeriğinde …