Ana Sayfa Özel Şirketler Uğur Okulları İş İlanları ve İş Başvurusu

Uğur Okulları İş İlanları ve İş Başvurusu

959
Uğur Okulları ve Uğur Dershanesi

Uğur Okulları Türk iş adamı Enver Yücel tarafından kurulmuş olan bünyesinde Uğur Dersaneleri ve Uğur Koleji’nide barındıran hayata geçirdiği yeniliklerle ve geliştirdiği projelerle çağdaş eğitimi benimsemiş okul öncesi eğitimden lise sona kadar öğrencilere eğitim veren bir kurumdur. Uğur Okulları 44 ilde 51’ i kampüs olmak üzere 137 okulunda eğitimine ara vermeksizin sürdürmektedir. Uğur Okulları büyüme hedefleri doğrultusunda, yıl içerisinde mevcut çalışanlara yenilerinin ekleneceğini ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve öğretmen alımı yapılacağını belirtilmiştir. Uğur Okulları açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Uğur Okulları Personel, Eleman, Öğretmen Alımı 2021

Uğur Okulları ve Uğur Dersanesi Türkiye geneli bir çok şehirde okul öncesi dahil olmak üzere lise son sınıfa kadar eğitim vermektedir. Bulunduğu şehirler; Adana, Afyon, Antakya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Çorlu, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Kocaeli, İstanbul, Giresun, Bursa, Kahramanmaraş, Mersin, Muş, Ordu, Siirt, Şanlıurfa, Tunceli, Denizli, Ankara, Antalya, İzmir, Kayseri, Konya, Nevşehir, Sakarya, Mardin, Samsun, Tokat, Ordu, Van, Yalova, Zonguldak ve daha bir çok ilde hem dersane hemde okul olarak hizmet vermektedir. Bütün bu kurumları için çok sayıda personel alımı ve öğretmen alımı yapmaktadır.

Uğur Okulları Güncel İş İlanları 2021

Uğur Okulları tarafından ihtiyaç duyulan personel ihtiyacının karşılanması amacıyla yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; Her branştan Öğretmen alımı (fizik, kimya, türkçe, matematik, satranç, coğrafya, tarih vb…), Temizlik ve servis elemanı, İnsan kaynakları uzmanı, Rehberlik ve psikolojik danışman, Kurumsal iletişim sorumlusu, İnsan kaynakları sorumlusu, Eğitim satış danışmanı, Yazılım tasarım uzmanı, Bilişim sorumlusu, İdari işler sorumlusu, Çağrı merkezi elemanı, Danışma görevlisi, Muhasebeci, Müdür, Müdür yardımcısı, Ön Büro elemanı, Özel güvenlik görevlisi, Tanıtım Personeli, Yönetici asistanı alımı gibi Lise, Önlisans ve Lisans mezunu adayların başvuruda bulunacağı çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Uğur Okulları İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Uğur Okulları’na iş başvurusu yapmak için kurumun büyüyen yapısına istinaden personel ve akademik kadro ilanları, her yıl Türkiye genelindeki tüm Okul ve Dersane personel ve öğretmen alımları için yayınlanmaktadır. Alımlar özel bir kariyer sitesi üzerinden yapılmakta ve iş ilanları buradan paylaşılmaktadır. Tüm özgeçmişler gizlilik esasları çerçevesinde değerlendirilmektedir. İşe alım sürecinde beklentileri karşılayan adaylar, teklif görüşmesine davet edilmekte ve karşılıklı mutabakat sağlanan kişilerle sözleşme imzalanır. Aşağıdaki linkten Uğur Okulları ve Uğur Dershaneleri tarafından yayınlanmış olan güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Uğur Okulları ve Uğur Dersanesi İş Başvurusu Yapmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…