Ana Sayfa Şehirler Aksaray Ağaçören Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Ağaçören Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

76
İşçi alımı

Aksaray ilimizde bulunan Ağaçören Belediyesi yayınladığı ilan ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Ağaçören Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında temizlik görevlisi alımı ve kepçe operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 9 temizlik görevlisi alımı ve 1 kepçe operatörü alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 3 Mart 2017 tarihi mesai sonuna kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Ağaçören Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebe İl Müdürlüklerinden/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe müracaat edenlerin sayısının, talep sayısından fazla olması durumunda ( asil ve yedeklerin belirlenmesi ) 07.03.2017 tarihinde saat 10.00’de Ağaçören Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında kura çekimi yapılarak belirlenecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. İşin suresi geçicidir (5 ay 29 gündür) Kepçe operatörü alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan ayrıca operatörlük belgesi talep edilmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kepçe Operatörü

Çalışma Adresi : ZAFER MAHALLESİ MANAS CADDESİ NO: 38 AĞAÇÖREN-AKSARAY 68100 AĞAÇÖREN

Ağaçören Belediyesi tarafından yayımlanan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Uluırmak Eğitim Kurumları Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Uluırmak Eğitim Kurumları : İç Anadolu Bölgemizin yükselen değerlerinden, Aksaray ilimizde…