Ana Sayfa Şehirler Kırşehir Ahi Evren Üniversitesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Ahi Evren Üniversitesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

91
işçi alımı

Kırşehir ilimizde bulunan Ahi Evren Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Ahi Evren Üniversitesi işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu fırıncılar, pastacılar ve şekerleme imalat işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adayların en az 2 sene deneyimli olmaları ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir. Adaylar ilana 4 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Ahi Evren Üniversitesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Yapılacak olan noter kurası sonrası mülakata katılmaya hak kazanan adayların 2 yıllık iş deneyimlerini SGK kayıtları ve çalıştıkları iş yerlerinden alacakları belgelerle sunmaları gerekmektedir. Mülakat uygulamalı ve sözlü olmak üzere iki aşamadan oluşacaktır. Uygulama aşamasında el becerileri (Sütlü ve şerbetli tatlılar, yaş pasta, kuru pasta, kek, poğaça, börek, özel tarifli pastalar vb. bilgileri) sınanacaktır.

Çalışma Adresi : TERME CD KIRŞEHİR MERKEZ

Talebe başvuru yapan adaylar için 5 Ocak 2017 tarihinde Ahi Evren Üniversitesi’nde saat 14:00 ile 15:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Ahi Evren Üniversitesi işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Boztepe Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Kırşehir ilimizde yer alan Boztepe Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı gerçekleştir…