Ana Sayfa Özel Şirketler Ak Gıda Firması Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ak Gıda Firması Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ak Gıda Firması personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. Ak Gıda Firması insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ak Gıda Şirketler Grubu

1996 yılında kurulan Ak Gıda Firması , 5 tesisi ve 2500’ün üzerinde çalışanıyla tüketicilerine sağlıklı ve lezzetli süt ve süt ürünleri sunmaktadır. Ak Gıda Firması Kahramanmaraş şehrinin ilk süt fabrikası olma özelliğini taşımaktadır. Sadece bu tesiste 172 personelle üretim yapmaktadır. Türkiye genelinde aktif olarak hizmet veren 5 adet üretim tesisi mevcut olan firma , üretimi artırmak, daha fazla kişiye iş imkanı sağlamak istemektedir…Firmanın diger tesisleri Aydın, Karaman ve Lüleburgaz illerindede faaliyette bulunmakta.

Ak Gıda Firması Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Firma büyüme hedefleri doğrultusunda,yeni yılda bu çalışanlara yenilerinin ekleneceğini ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılacağını belirtilmiştir. Ak Gıda Firması açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Ak Gıda Firması İş İlanları 2021

Ülker , Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren firma süt ve süt ürünlerinin yanı sıra, meyve suyu, ketçap , yoğurt, puding, peynir vb. farklı kategorilerdeki ürünün yurt içi ve yurt dışındaki üretimini ve pazarlamasını yapmaktadır. Ak gıda firması yetkilileri tarafından yakın zamanda faaliyete geçecek olan türkiyenin farklı illerinde açacağı yeni tesislerde istihdam edilmek üzere çok sayıda işçi alımı, personel alımı, kadrolu eleman alımı , üretim elemanı , paketleme elemanı , sevkiyat elemanı alımı yapılacağı duyuruldu. Ayrıca firma bünyesinde çalışmak için eğitiminizle ilgili diğer departman ilanlarıda mevcut. Firma ilanları ile ilgili daha detaylı bilgileri güncel iş ilanlarımız sayfasından takip edebilirsiniz.

Ak Gıda Firması İş Başvurusu 2021

Yazımızın sonunda Ak gıda firması iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynakları tarafından değerlendirmeye alınacak olan cv’niz ve başvurunuz hakkındaki olumlu veya olumsuz geri dönüş en kısa süre cevaplanacaktır.

Ak Gıda Firması İşçi Alımı – Güncel İş İlanları

Ak Gıda Firması Personel Alımı İş Başvuru Formunu doldurmak için hemen TIKLAYIN

DİĞER AK GIDA FİRMASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, ak gıda firması konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan ak gıda firması duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…