Ana Sayfa Özel Şirketler Conduent Çağrı Merkezi Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Conduent Çağrı Merkezi Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

189
Conduent Çağrı Merkezi

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi yüksek teknolojili modern çalışma ofisleri ve çalışanlarına sunduğu çeşitli sosyal imkanları ile Avrupa standartlarında bir iş merkezidir. Dünya genelinde 40’nin üzerinde lokasyonda müşteri hizmetleri desteği veren Conduent, İstanbul ve Antalya’daki ofislerinden ve Türkiye’nin önemli şehirlerinde sunduğu evden çalışma imkanıyla birlikte Avrupa ve Yakın Doğu ülkelerindeki müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet veriyor. Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, hatasız, hızlı ve kesintisiz iş yapma anlayışı ile gerektiğinde müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sunuyor.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi Personel Alımı 2021

2005 yılından beri Türkiye’de müşteri hizmetleri alanında hizmet veren Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, Türkiye, Hollanda, Belçika, Fransa, Almanya ve İsviçre’ye çağrı merkezi hizmeti veren bir şirkettir. Müşterilerine 20 farklı dilde hizmet sunabilen, farklı kültürler arası yaklaşımları içinde barındıran Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, güçlü teknik alt yapısıyla 1400’ün üzerinde genç ve eğitimli kişiye istihdam olanağı sunmaktadır.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi İş İlanları 2021

Onlarca farklı sektör deneyimi olan Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, müşterilerine sunduğu profesyonel hizmetlerle, önemli maliyet avantajları ve verimlilik kazandırır, şirketlerin iş yükünü azaltır. Conduent Türkiye Çağrı Merkezi müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda karşılayan bir şirkettir. Conduent Türkiye Çağrı Merkezi’nin bilgi birikiminin temelinde, uzman çalışan kadrosu ve alanında dünya lideri firmalarla çalışmanın getirdiği deneyim yatıyor. Dünyanın değişik ülkelerinde edinilen deneyimleri, Türkiye’ye transfer eden Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda karşılayan bir firmadır.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi İş Başvurusu 2021

Conduent, bilgiyi işleme, otomasyon, analiz ve kurucu deneyimlerinde lider yeteneklerle dünyanın en büyük çeşitlendirilmiş iş süreci hizmetleri sağlayıcısıdır. Hem hükümet hem de ticari müşterilerle, hizmet ettikleri insanlara kaliteli hizmet sunmalarında yardımcı olmak için çalışmakta olan bir firma. ABD sağlık sektörünün önemli bir kısmı için hastalarla ve sigortalılarla etkileşimleri yönetiyoruz. Teknoloji endüstrisinin büyük bölümünde ve dünya çapında toplu taşıma sistemleri için tercih edilen operasyonel ve işlem ortağı için müşteri hizmetleri sağlayan bir firma. İster dijital ödemeler, hak talepleri işleme, fayda yönetimi, otomatik ödeme, müşteri hizmetleri veya dağıtılmış öğrenme olsun – Conduent, hem müşterilerimiz hem de onların bileşenleri için değer yaratmak için bu etkileşimleri yönetir ve modernleştirir.

Conduent Çağrı Merkezi – Güncel İş İlanları

Conduent Çağrı Merkezi İş Başvuru Formunu doldurmak için hemen [link url=”https://www.conduentcallcenters.com/kariyerdunyasi/”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…