Ana Sayfa Özel Şirketler Anadolubank İş İlanları ve İş Başvurusu

Anadolubank İş İlanları ve İş Başvurusu

293
Anadolubank

Anadolubank, 1961 yılında İstanbul ilimizde Buğday Bankası ile Türk Ekspres’in birleşmesi ile oluşmuş olan bir bankadır. Ülkemizin dış ticaretini desteklemek amacı ile kurulmuş olan Anadolubank, ilk açıldığı zamanda 31 şubesi ile hizmet vermeye başlamıştı. 1988 tarihinde Türkiye Emlak Kredi Bankası ile birleştirilerek Türkiye Emlak Bankası haline getirildi. 1997 yılında Özelleştirme İdaresi tarafından Habaş Guruba satılmasının ardından, 3 şube ile tekrar faaliyetlerine başlamıştır. Aralık 2021 itibarıyla, 106 şube ve toplam 1.750 çalışanıyla hizmet vermektedir. Anadolubank 2021 yılında yatırım ve çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini ve kurumun eski günlerine tekrar dönmesi adına çalışacaklarını belirtmiştir. Anadolubank bu kapsamda çok sayıda yeni şube açacak ve bu yeni açacağı şubelere personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.  Yazımızın devamında Anadolubank insan kaynakları iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

Anadolubank Personel Eleman Alımı 2021

Anadolubank, küçük ve orta ölçekli işletmelere, kısa ve orta vadeli işletme sermayesi ve ticaret finansman kredileri sağlamaktadır. Bireysel alanda da mevduat ve kredi ürünleri ile hizmet sunmaktadır. Anadolubank bu işlemlerine 2021 yılında da son hızıyla devam edecek olup, faaliyetlerinin ara verilmeksizin devamı adına da şubelerine ve genel müdürlüğüne çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Anadolubank İş İlanları 2021

Anadolubank iş ilanları içinde ilköğretim, lise ve ön lisans mezunu çok sayıda adayın iş başvurusu yapabileceği kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda güvenlik görevlisi, perakende bankacılık portföy yöneticisi, engelli personel alımı, bilgi güvenliği uzmanı, mikro kredi tahsis müdürü, muhasebe yönetmeni, teknik destek sorumlusu, çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Anadolubank ayrıca deneyimsiz personeller ile çok sayıda stajyer alımı da gerçekleştirecektir. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Anadolubank İş Başvurusu Formu 2021

Anadolubank son yıllarda yeniden yakalamayı başardığı büyüme eğrisine bankanın idealleri doğrultusunda almış olduğu önemli kararların yanında bünyesinde çalışmakta olan personel, işçi ve elemanlara borçlu olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Anadolubank bu çalışanlarına 2021 yılında yenilerini ekleyecektir. Anadolubank tarafından bunun için yayınlamış olan iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde ve kendi web adresi üzerinde yer almaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde Anadolubank bünyesinde yayınlanmış olan iş ilanlarını görebilir ve bu ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bağlantıya girmenizin ardından “Üye Ol” demenizin ardından kullanıcı kaydınızı ve öz geçmişinizi oluşturmalısınız. Daha sonra Anadolubank insan kaynakları özgeçmişinizi inceleyecek ve akabinde uygun pozisyon oluşması durumunda sizleri iş görüşmesine çağıracaklardır. Bu mülakat aşamasını geçmeniz durumunda da bir Anadolubank çalışanı olmaya hak kazanırsınız. Anadolubank iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Anadolubank İş Başvuru Formu 2021 İçin [link url=”https://ikportal.anadolubank.com.tr/Home/”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…