Ana Sayfa Özel Şirketler Doğuş Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Doğuş Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

438
Doğuş Holding

Doğuş Holding veya herkes tarafından bilinen ismiyle Doğuş Grubu, 1951 yılında ülkemizde kurulmuş olan bütünleşik bir şirketler grubudur. Ülkemizin önde gelen şirketleri arasında yer alan Doğuş Holding, hizmet sektörünün yanı sıra, Finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul, enerji, yeme-içme, perakende ve yeni yatırımlar olmak üzere dokuz farklı sektörde hem ülkemiz sınırları içerisinde hemde yurt dışı faaliyetlerini sürdürmektedir. Doğuş Holding her yıl düzenli olarak kendi bünyesine ve bünyesinde bulunmakta olan 300’ye yakın şirkete çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Doğuş Grubu tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Doğuş Holding Personel Eleman Mühendis İşçi Alımı 2021

Doğuş Holding ve bağlı kuruluşları bünyesinde bulunan şirketlerde 50 bini aşkın personel çalışmaktadır. Büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Doğuş Grubu, her sene bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, mühendis alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kendi bünyesine alımlar yapan holding aynı zamanda aşağıda sahibi veya ortağı olduğu şirketlere de personel alımları yapmaktadır. Ayrıca Doğuş İnşaat‘ın yurt dışı projeleri içinde çok sayıda işçi alımı , tekniker, teknisyen alımı yapılmaktadır.

Doğuş Holding İş İlanları 2021

Doğuş Grubu, Doğuş İnşaat, Doğuş Otomotiv, Doğuş Turizm, Doğuş Enerji ve Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayınlanmakta olan yurt içi ve yurt dışı iş ilanları 2021 içinde; personel, eleman, işçi, mühendis alımı, tekniker, teknisyen, harita mühendisi, elektrik mühendisi, elektrik ustası, kamyon şoförü, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, arge uzmanı, muhasebe elemanı, data analisti, satış temsilcisi, resepsiyonist, enerji sektörü elemanları, inşaat sektörü elemanları, gıda sektörü elemanları gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Doğuş Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Doğuş Grubu yapacak olduğu personel ve eleman alımları için çeşitli kariyer portalları ile kendi İnternet adresi üzerinden duyurular yayınlamaktadır. Doğuş Holding, Doğuş İnşaat, Doğuş Otomotiv, Doğuş Turizm, Doğuş Enerji ve Doğuş Yayın Grubu Firmalarına İş Başvurusu Yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi firma bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Doğuş Holding iş başvurusu formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan firma insan kaynakları üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden başvuru cv’nizi online olarak firmaya ileterek iş başvurusu yapabilirsiniz. Doğuş Holding sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da çalışmaktadır. Cv’nizi ingilizce ve türkçe olarak iki şekilde hazırlamanızın, işe alım sürecinde sizi bir adım öne çıkaracağını unutmayınız.

Doğuş Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Bu yazımızda Doğuş Holding, Doğuş İnşaat yurt içi, yurt dışı iş ilanları ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…