Ana Sayfa Şehirler Ankara Ankagross Market İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankagross Market İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankagross market çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Ankagross market insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Ankagross market iş ilanları

Ankagross, Ankara ilimizde açılmış olan bir market zinciridir. Altunizade Ailesi tarafından kurulmuş olan Ankagross, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde Ankara ilimizdeki en büyük perakende zincirlerinden birisi haline gelmiştir. Ankagross büyüme hedefleri doğrultusunda yeni şubeler açmayı planlamakta ve mevcut şubeleri ile yeni açacak olduğu şubelere de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmayı planlamaktadır. Ankagorss market tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Ankagross Market Personel Eleman Alımı 2020

Ankagross şubelerinde; meyve sebze, şarküteri, et, şekerleme, kuru gıda, içecek, tekel, deterjan, kozmetik gibi çeşitli ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Ankagorss; Mamak, Etimesgut ve Yenimahalle ilçelerinde şubelere sahiptir. Bu şubelerde de toplamda 200’den fazla çalışan istihdam edilmektedir. Ankagross bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Ankagross Market İş İlanları 2020

Ankagross tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; part time reyon görevlisi, şarküteri sütlük satış personeli, kasiyer, forklift operatörü, gıda dışı satış şefi, işletme müdür yardımcısı, unlu mamül satış personeli, depo personeli, et satış şefi, tekel satış şefi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ankagross Market İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ankagross market bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlar, başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde gerçekleştirebilir. Sayfaya giriş yaptığınızda açık iş pozisyonları ve bu pozisyonlara başvuru için istenen başvuru şartları görüntülenebilmektedir. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Ankagross bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Ankagross market iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ankagross Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


ANKARA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Ankara için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Ankara için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER ANKAGROSS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, ankagross konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan ankagross duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Rüstem

    10 Haziran 2020 at 12:02

    Merhaba ben tuborg pazarlama çalmıştım dağıtım elemanı olarak emekli olduğum dan dolayı ayrıldım Ankara yı çok iyi derecede bilen ve evrak olarak tam eksiz hepsi var iş hityacım var degerlendirırseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir