Ana Sayfa Şehirler Gaziantep Araban Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı İlanı

Araban Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı İlanı

158
Araban Belediyesi

Gaziantep ilimizde yer alan Araban Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi, kadrolu Temizlik İşçisi alımı yapılacağı belirtildi. İlan kapsamında 13 personel alımı yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar ilana 04.02.2019 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Araban Belediyesi’nde görev almak isteyen kişilerde aranılan başvuru şartları, başvuru belgeleri ve müracat detaylarını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Araban Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Başvuru Tarihleri Görüşme Tarihleri  Personel Sayısı
01.02.2019 – 04.02.2019 04.02.2019 – 10:00 Temizlik Personeli – 13 Kişi

Araban Belediyesi İş Başvurusu 2019

Başvuru İçin Gerekli Belgeler: Başvuruda bulunacak adaylardan; Nüfus cüzdan fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf, Adli sicil kaydı, Diploma fotokopisi, Aile nüfus kaydı, Çalışmasına engel olmadığına dair sağlık raporu, Askerlik durum belgesi ( erkek adaylar için ) istenmektedir.

İlana Müracaat Şartları: İlana başvuruda bulunmayı düşünen kişilerden istenilen müracaat şartları: T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak, Askerlik ile ilişiği bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli, yaşlılık ve malüllük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

  • Başvuru Adresi: Turgut Özal Mah. Gaziantep Cad. No:59 Araban / Gaziantep
  • İrtibat Kişisi: Seydi Vakkas SEYİTHAN – 0 342 611 22 10

Gaziantep ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…