Ana Sayfa Şehirler Antalya ASAT Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapacak

ASAT Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapacak

467
Antalya Su ve Kanalizasyon İdaresi ( ASAT )

Antalya Su ve Atıksu İdaresi yani bilinen kısa adıyla ASAT yayınlamış olduğu ilan ile eski hükümlü işçi alımı yapacağını açıkladı. ASAT eski hükümlü işçi alımı ilanı kapsamında çevre koruma ve kontrol teknikeri alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından en az 1 puan almış olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 24 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. ASAT Genel Müdürlüğü iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında daha detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

ASAT Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2017

Eski Hükümlü/TMY(Terörle Mücadelede Yaralanan) ilanıdır. .Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı(KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP93 puan türünden puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Müracaat eden adaylar içerisinden belirtilen KPSS puan türünde en yüksek puandan başlayarak talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden/Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ile işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, öncelik durumu, KPSS puanı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları talebe işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Nihai listeye giren Adaylara mülakat tarihi ASAT tarafından bildirilecektir. (.-Kamu kurum ve kuruluşlarının ESKİ HÜKÜMLÜ/TMY sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Meslek Yüksek Okulu Önlisans Çevre Koruma ve Kontrol Önlisans

Çalışma Adresi : FABRİKALAR MAH. DUMLUPINAR BULVARI NO:3 ANTALYA 7040 KEPEZ

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AKSEKİ, ALANYA, ANTALYA MERKEZ, ELMALI, FİNİKE, GAZİPAŞA, GÜNDOĞMUŞ, KAŞ, KORKUTELİ, KUMLUCA, MANAVGAT, SERİK, DEMRE, İBRADI, KEMER/ANTALYA, DÖŞEMEALTI, KEPEZ, MURATPAŞA, KONYAALTI, AKSU

Antalya ilimizde bulunan ASAT tarafından yayınlanan iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru sırasında istenilen belgeler gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca ASAT tarafından yayınlanan en son ilanlara ulaşmak için ASAT iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Muratpaşa Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 10 İşçi Alımı İlanı Yayınladı!

Muratpaşa Belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Antalya Muratpaşa…