Ana Sayfa Şehirler Zonguldak Filyos Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Filyos Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

82
Mühendis

Zonguldak ili Çaycuma ilçesinde yer alan Filyos Belediyesi yayınladığı iş ilanı ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Filyos Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında inşaat mühendisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 15 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 17:00’e kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Filyos Belediyesi Tam Zamanlı, Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017

16 Nisan 2014 tarih ve 28974 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Başbakanlığın 2014/4 sayılı Genelgesi. 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda; sınıfı, unvanı, adedi, cinsiyeti, öğrenim durumu, iş deneyim süreleri belirtilen 1 adet Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır.

Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak iddia edemezler ve haklarında 29/09/2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

 1. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olmak,
 2. Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak,
 3. Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tescil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma. Devlet sırlarını açığa verme, suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,
 4. Çaycuma İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. (İlan tarihi itibari ile yapılan adres değişiklikleri geçersiz sayılacaktır.)
 5. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak,
 6. Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli olmak,
 7. Adayların en az 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümü fakültelerinden birini bitirmiş olmak,
 8. Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak.
SINIFI UNVANI ADEDİ EĞİTİM DURUMU
T.H İnşaat

Mühendisi

1 Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olmak

Filyos Belediyesi Personel Alımı Başvurusu 2017

Başvurular 13/02/2017 Pazartesi günü saat 08.30 ile 15/02/2017 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar Filyos Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne yapılacaktır. (Üçüncü şahıslar eliyle, faks, posta ve elektronik posta (e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylarda başvuru sırasında istenilen belgeler, aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi
 • Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi
 • Sağlık raporu (Aile Hekimliğinden)
 • Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf
 • Yerleşim yeri belgesi

Sözlü Mülakat Sınav Tarihi: 17/02/2017 Cuma günü saat: 14:00 Yer: Filyos Belediyesi Hizmet Binası Toplantı Salonunda yapılacaktır. Filyos Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Zonguldak Kilimli Belediyesi 50 İşçi Alacak

Zonguldak ilimizde yer almakta olan Kilimli Belediyesi yayınladığı ilan kapsamında daimi i…