Ana Sayfa Şehirler Isparta Şarkikaraağaç Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Şarkikaraağaç Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Şarkikaraağaç Belediyesi geçici işçi alımı ilanı yayınladı. Şarkikaraağaç Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, başvuru sırasında istenilen belgeler, son başvuru tarihi ve kura çekimi saatti, tarihi ile yeri haberimiz devamında.

İşçi alımı

Isparta ilimizde bulunan Şarkikaraağaç Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Şarkikaraağaç Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu beden işçisi alımı gerçekleştirecektir.  Adaylar ilana 22 Şubat 2017 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Şarkikaraağaç Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi ilan detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Şarkikaraağaç Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebe İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. -Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe müracaat edenlerin sayısının, talep sayısından fazla olması durumunda ( asil ve yedeklerin belirlenmesi ) 03.03.2017 tarihinde saat 13.00’de Şarkikaraağaç Noterliğinde kura çekimi yapılarak belirlenecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. İşin suresi geçicidir (5 ay 29 gündür)

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Şarkikaraağaç Noterliği03.03.2017Öğleden Sonra (13:00 – 18:00)

Çalışma Adresi : ULVİKALE MAH. 144 CUMHURİYET CADDESİ NO:2 32800 ŞARKİKARAAĞAÇ

Şarkikaraağaç Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


ISPARTA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Isparta için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Isparta için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir