Ana Sayfa Şehirler Manisa Akhisar Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Akhisar Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

1,031
İnşaat

Manisa ilimizde bulunan Akhisar Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Akhisar Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında inşaat teknikeri alımı, avukat alımı ve inşaat mühendisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 22 Şubat 2017 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Akhisar Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49 maddesinin 3. fıkrası kapsamında Tam Zamanlı Sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere aşağıda unvan ve adedi belirtilen kadroya yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır

Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak iddia edemezler ve haklarında 29/09/2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

UNVAN ALINACAK SAYI EĞİTİM DURUMU
Avukat 1 Adet Üniversitelerin En az 4 yıl süreli Hukuk Fakültesi mezunu olmak
İnşaat Mühendisi 1 Adet Mimarlık ve Mühendislik Fakültelerinin en az 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak
İnşaat Teknikeri 1 Adet Üniversitelerin En az 2 yıl süreli İnşaat Teknikerliği Bölümünden mezun olmak

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • T.C. vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olmak,
  • Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olmak,
  • Türk ceza kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar , Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar , milli savunmaya karşı suçlar , devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  • Askerliğini yapmış olmak. (Erkek adaylar için )
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir durumu bulunmamak

Adaylardan İstenilen Belgeler Nelerdir?

  • T.C.Vatandaşlık no’lu nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları.

BAŞVURU SÜRESİ : 17/02/2017 ile 22/02/2017 tarihleri arası

BAŞVURU ŞEKLİ : İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden form alarak bizzat yapılacaktır. Elektronik ortamdan ve posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

SINAV TARİHİ :23/02/2017 saat:10,00

SINAV YERİ : Akhisar Belediyesi Encümen Salonu

SINAV SONUÇLARI : Sonuçlar www.akhisar.bel.tr adresinde duyurulacaktır.

Akhisar Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, son başvuru tarihi ve başvuru şartları gibi detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Akhisar Belediyesine ait diğer ilanlara ulaşmak için Akhisar Belediyesi güncel iş ilanları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vestel Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vestel, 1984 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesid…