Ana Sayfa Kamu Kurumları Aselsan Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Aselsan Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Aselsan, yayınlamış olduğu ilanlar neticesinde çok sayıda mühendis, personel, eleman ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Aselsan güncel iş ilanları, açık iş pozisyonları ve bu iş ilanlarına ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamında..

Aselsan

Aselsan Personel Eleman ve Mühendis Alımı 2021

ASELSAN, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin iletişim ihtiyaçlarını ulusal yollarla karşılamak amacıyla 1975 yılında kurulan Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir şirketidir. Aselsan, iletişim / bilgi teknolojileri, radar ve elektronik harp, elektro-optik, aviyonik, insansız sistemler, kara, deniz ve silah sistemleri, hava savunma ve füze sistemleri, komuta ve kontrol özelliklerine sahip, Türkiye’nin en büyük savunma elektronik şirketidir. Firma bugün itibariyle yerli ortaklarla çeşitli işbirliği yaparak uluslararası pazarlara yatırım yapan ve dünyanın en iyi 100 savunma firması arasında yer alan yerli bir ürün ihraç eden şirket haline gelmiştir.

Aselsan Güncel İş İlanları 2021

Kurum yeni yılla birlikte, büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına yüzlerce personel alımı, eleman alımı ve mühendis alımı gerçekleştirecek. Bu iş ilanları güncel olarak www.elemanuzman.com adresimizden veya facebook sayfamız üzerinden yayınlanmakta olup, her ilan ve kadro için başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ise değişiklik arz etmektedir. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi haberimizin devamında detaylı olarak anlattık.

Aselsan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğunuz sayfada açık iş pozisyonları ve genel başvuru kısmı yer almaktadır. Şayet açık iş pozisyonları arasında uygun bir iş ilanı bulunmuyorsa, genel başvuru kısmından öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Ayrıca genel başvuru kısmından gerçekleştireceğiniz iş başvuruları, firma insan kaynakları tarafından iş havuzunda biriktirilmektedir. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra firmanın insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Aselsan gibi ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir.

  • Aselsan Personel Alımı İş Başvurusu Formu için TIKLAYIN
  • Aselsan’da Stajyer Olarak Çalışmak için Başvuru Formu (Lisans Mezunu) TIKLAYIN
  • Aselsan’da Stajyer Olarak Çalışmak için Başvuru Formu (Önlisans Mezunu) TIKLAYIN
  • Meslek Lisesi Öğrencileri Staj Başvurusu Formu için TIKLAYIN
  • Aday Mühendislik Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

DİĞER ASELSAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, aselsan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan aselsan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…