Ana Sayfa Kamu Kurumları Aselsan Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Aselsan Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

844
Aselsan

Aselsan Personel Eleman ve Mühendis Alımı 2021

ASELSAN, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin iletişim ihtiyaçlarını ulusal yollarla karşılamak amacıyla 1975 yılında kurulan Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir şirketidir. Aselsan, iletişim / bilgi teknolojileri, radar ve elektronik harp, elektro-optik, aviyonik, insansız sistemler, kara, deniz ve silah sistemleri, hava savunma ve füze sistemleri, komuta ve kontrol özelliklerine sahip, Türkiye’nin en büyük savunma elektronik şirketidir. Firma bugün itibariyle yerli ortaklarla çeşitli işbirliği yaparak uluslararası pazarlara yatırım yapan ve dünyanın en iyi 100 savunma firması arasında yer alan yerli bir ürün ihraç eden şirket haline gelmiştir.

Aselsan Güncel İş İlanları 2021

Kurum yeni yılla birlikte, büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına yüzlerce personel alımı, eleman alımı ve mühendis alımı gerçekleştirecek. Bu iş ilanları güncel olarak www.elemanuzman.com adresimizden veya facebook sayfamız üzerinden yayınlanmakta olup, her ilan ve kadro için başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ise değişiklik arz etmektedir. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi haberimizin devamında detaylı olarak anlattık.

Aselsan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğunuz sayfada açık iş pozisyonları ve genel başvuru kısmı yer almaktadır. Şayet açık iş pozisyonları arasında uygun bir iş ilanı bulunmuyorsa, genel başvuru kısmından öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Ayrıca genel başvuru kısmından gerçekleştireceğiniz iş başvuruları, firma insan kaynakları tarafından iş havuzunda biriktirilmektedir. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra firmanın insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Aselsan gibi ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir.

  • Aselsan Personel Alımı İş Başvurusu Formu için TIKLAYIN
  • Aselsan’da Stajyer Olarak Çalışmak için Başvuru Formu (Lisans Mezunu) TIKLAYIN
  • Aselsan’da Stajyer Olarak Çalışmak için Başvuru Formu (Önlisans Mezunu) TIKLAYIN
  • Meslek Lisesi Öğrencileri Staj Başvurusu Formu için TIKLAYIN
  • Aday Mühendislik Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…