Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri MACFit Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

MACFit Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Macfit çalışma saatleri, açılış kapanış saatleri, çalışma günleri hangi günler açık kapalı.. Macfit sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık, hafta sonu bayramda açık mı, kapalı mı?

Macfit Spor Merkezi

MACFit Saat Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor?

MACFit, Türkiye genelinde bir çok şehirde hizmet veren, çok sayıda şubesi ve üyesi bulunan bir spor salonu merkezidir. Mars Sportif olarak spor sektöründe misafirlerinin hayallerinin ötesine geçen ve fark yaratan projeler ile “en yeni ve en iyiyi” sunan buluşma noktaları yaratmak üzere yola çıkmışlardır. Kurulmuş olduğu 2007 senesinden bu yana verdiği kaliteli hizmeti ve büyümesini düzenli olarak sürdürmüş olan MACFit günümüzde çok sayıda ilimizde faaliyet göstermektedir. Peki MACFit’e üye olmak isteyen vatandaşlarımız Macfit çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı merak etmektedirler. Yazımız devamında MACFit saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor yani saat kaça kadar açık sorularının cevaplarını sizler için detaylı olarak anlattık.

MACFit Çalışma Saatleri – Mesai Saatleri 2020

Macfit hali hazırda Kocaeli, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Sakarya şehirlerinde faaliyette bulunmaktadır. Türkiye genelinde bulunan şubelerinde çalışma saatleri genel olarak aynıdır. Macfit hafta içi her gün sabah saat 07:00’da açılmakta ve 23:00’da kapanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri ise yani hafta sonu saat 08:00’da açılmakta ve 21:00’da kapanmaktadır.

Macfit Saat Kaçta Açılıyor : Macfit hafta içi 07:00’da hafta sonu ise 08:00’da açılmaktadır.

Macfit Saat Kaçta Kapanıyor : Macfit hafta içi her gün saat 23:00’da ve hafta sonu 21:00’de kapanmaktadır.

Macfit Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Macfit sadece hafta içi değil ayrıca müşterilerine Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Macfit Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı?

Macfit, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk 2 günü genel itibariyle kapalı, diğer günleri ise açıktır. Macfit ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Macfit spor salonlarında son teknoloji spor aletleri kullanmakta, işe aldığı alanında uzman eğitmenlerle, rahat, keyifli ve güvenli bir spor yapma deneyimi sunması ve ülkemizdeki yatırımlarını daha da arttırmak yeni şubeler açmak isteğinde olması sebebiyle adından daha da sıklıkla söz ettirmektedir. MACFit çalışma saatleri yani açılış saatleri, kapanış saatleri hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Şayet kuruluşun çalışma saatleri konusunda değişiklik yapılmasını arzu ediyorsanız da bu durumu aşağıda yer alan yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MACFİT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, macfit konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan macfit duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir