Ana Sayfa Şehirler Tokat Ataköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Ataköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Tokat ilinde yer alan Ataköy Belediyesi çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Ataköy Belediyesi personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında.

Personel 8na

Tokat ilimizde yer alan Ataköy Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Ataköy Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında yangın ilk müdahale işçisi, kalorifer ateşçisi, beko – loder operatörü ( kazıyıcı yükleyici ), tıbbi atık toplama ve taşıma kamyon şoförü ve muhasip alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 21 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu gibi ilan bilgilerine ise haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Ataköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

16.Nisan 2014 tarih ve 28974 sayılı resmi gazetede yayınlanan Başbakanlığın 2014/4 Sayılı Genelgesi. Belediyemize 4857 Sayılı İş Kanununa tabi aşağıda aranan özellikleri ve meslek bilgisi yazılı bir kadrolu işçi personel alınacaktır.

Yangın İlk Müdahale İşçisi Alımı :  Adayların en az ilkokul mezunu olmaları, temel itfaiyecilik eğitimi belgesi almış olmaları, erkek olmaları gerekmektedir. Adaylar öz geçmiş, B sınıfı sürücü belgesi ve mesleği ile ilgili çalıştığını gösteren belge ile başvurularını gerçekleştirebilir.

Kalorifer Ateşcişi ( Katı – Sıvı Yakıt) Alımı :  Adayların en az ilkokul mezunu olmaları, erkek olmaları, kalorifer ateşçisi belgesine sahip olmaları, erkek olmaları, yangın, arama kurtarma eğitimi almış olmaları, mesleğinde en az 3 sene çalışmış olmaları ve tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde makine bakım ve onarımcısı belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. Adaylar özgeçmişleri ile başvuruda bulunabilirler.

Beko – Loder Operatörü (Kazıyıcı Yükleyici) Alımı : Adayların E ve D sınıfı sürücü belgesi sahibi olmaları, G belgesi sahibi olmaları, en az ortaokul mezunu olmaları, erkek olmaları ve yangın kentsel arama kurtarma eğitim sertifikası sahibi olmaları gerekmektedir. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar öz geçmişleri ile başvuruda bulunabilirler.

Tıbbı Atık Toplama ve Taşıma Kamyon Şoförü Alımı : Adayların E sınıfı sürücü belgesi sahibi olmaları, en az ilkokul mezunu olmaları, mesleği ile ilgili çalışmış olmaları gerekmektedir. Bu şartları sağlayan erkek bireyler başvuruda bulunabilirler.

Muhasip Alımı : Adayların B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmaları, işletme fakültesinden mezun olmaları, bilgisayar işletmenliği sertifikası sahibi olmaları, itfaiye eğitimi almış olmaları gerekmektedir. Şartları sağlayan erkek adaylar, öz geçmişleri ile başvuru yapabilirler.

Ataköy Belediyesi İş Başvurusu

Yukarıda başvuru şartlarını sağlayan adaylar İŞKUR üzerinden veya Tokat Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğüne bizzat müracaat ederek başvurularını tamamlayabilirler.

Tokat Çalışma İş Kurumu tarafından bildirilecek adaylar yukarıdaki istenilen belgeleri göndermeleri ya da belgelerle birlikte müracaatların da noter huzurunda kura çekimine tabi tutulacaktır. Kura çekimi sonucu seçilen adaylar mülakat sınavına tabi tutulacaktır. Gerçeğe aykırı belge veren adaylar kura çekimine tabi olmayacaktır. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


TOKAT İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Tokat için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Tokat için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir