Ana Sayfa Şehirler Çanakkale Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Engelli İşçi Alımı Yapıyor

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Engelli İşçi Alımı Yapıyor

77
Engelli işçi

Çanakkale Belediyesi yayınladığı ilan ile çok sayıda engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. Çanakkale Belediyesi engelli işçi alımı ilanı kapsamında büro işçisi alımı ve sistem ağ uzmanı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 23 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan diğer başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Engelli İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Büro İşçisi Alımı : Adayların EKPSS sınavına girmiş olmaları  ve en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir.  İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Sistem Ağ Uzmanı Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve web programcılığı ile bilişim teknolojisi bölümlerinin bir tanesinden mezun olma şartı bulunmaktadır. Adaylardan ayrıca EKPSS sınavına girmiş olmaları da istenmektedir. İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Yönetim Bilgi sistemi Programına Eğitimine Katılım Belgesi . Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Programı Eğitimine Katılım Belgesi

  • Çalışma Adresi : ATATÜRK CAD. İSMETPAŞA MAH. /17100 ÇANAKKALE MERKEZ
  • Telefon Numarası : 2171079 / 1114

Bu yazımızda Çanakkale Belediyesi tarafından yayınlanmış olan engelli işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanları

Çanakkale Havalimanı, 1995 yılında hizmete girmiş olup sivil-askeri kategoride olan bir ha…