Ana Sayfa Şehirler Siirt Siirt Polisevi Müdürlüğü İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Siirt Polisevi Müdürlüğü İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Siirt Polisevi Müdürlüğü işçi alımı yapacağını belirtti. Siirt Polisevi Müdürlüğü işçi alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

İşçi alımı

Siirt Polisevi Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan ile en az ilköğretim mezunu, pratikten yetişme işçi alımı yapacağını açıkladı. Siirt Polisevi Müdürlüğü tarafından yayınlanmış olan işçi alımı ilanına adaylar 21 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. İlana başvuru yapan adaylar için 30 Kasım tarihinde de saat 11:00 ile 12:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Adaylarda aranan diğer başvuru şartları, başvuru formu gibi bilgilere ise haberimiz devamından öğrenebilirsiniz.

Siirt Polisevi İşçi Alımı İlanı 2016

Polisevi Şube Müdürlüğü hizmetlerinde çalıştırılacak 1 (Bir) sözleşmeli işçide aranan özellikler olarak; her türlü iş ve işlemleri yapabilecek kabiliyette olan 25-30 arası en az ilkokul mezunu, diksiyonu düzgün ,ofis programları kullanabilen, işinde güvenilir, görgü kurallarını bilen ,yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, bedenen herhangi bir rahatsızlığı olmamalıdır.

İlan şartlarını sağlayan adaylar, başvuru tarihleri içerisinde İSKUR il müdürlüğünden veya bizzat Siirt Polisevine iş başvurusu yapabilirler. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

  • Çalışma Adresi : Bahçelievler mah İsmet AYDIN Cad.No:2 SİİRT
  • İletişim :  0 484 223 70 83

SİİRT İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Siirt için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Siirt için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Siirt İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Siirt il özel idaresi insan kaynakları ve eğitim müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan ile sözl…