Ana Sayfa Şehirler Siirt Siirt Polisevi Müdürlüğü İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Siirt Polisevi Müdürlüğü İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

69
İşçi alımı

Siirt Polisevi Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan ile en az ilköğretim mezunu, pratikten yetişme işçi alımı yapacağını açıkladı. Siirt Polisevi Müdürlüğü tarafından yayınlanmış olan işçi alımı ilanına adaylar 21 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. İlana başvuru yapan adaylar için 30 Kasım tarihinde de saat 11:00 ile 12:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Adaylarda aranan diğer başvuru şartları, başvuru formu gibi bilgilere ise haberimiz devamından öğrenebilirsiniz.

Siirt Polisevi İşçi Alımı İlanı 2016

Polisevi Şube Müdürlüğü hizmetlerinde çalıştırılacak 1 (Bir) sözleşmeli işçide aranan özellikler olarak; her türlü iş ve işlemleri yapabilecek kabiliyette olan 25-30 arası en az ilkokul mezunu, diksiyonu düzgün ,ofis programları kullanabilen, işinde güvenilir, görgü kurallarını bilen ,yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, bedenen herhangi bir rahatsızlığı olmamalıdır.

İlan şartlarını sağlayan adaylar, başvuru tarihleri içerisinde İSKUR il müdürlüğünden veya bizzat Siirt Polisevine iş başvurusu yapabilirler. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

  • Çalışma Adresi : Bahçelievler mah İsmet AYDIN Cad.No:2 SİİRT
  • İletişim :  0 484 223 70 83

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Siirt İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Siirt il özel idaresi insan kaynakları ve eğitim müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan ile sözl…