Ana Sayfa Şehirler Isparta Senirkent Sulama Birliği İlköğretim Mezunu İşçi Alımı İlanı

Senirkent Sulama Birliği İlköğretim Mezunu İşçi Alımı İlanı

78
işçi alımı ilanı

Isparta ilimizde yer alan Senirkent Ovası Sulama Birliği yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Senirkent Ovası Sulama Birliği işçi alımı ilanı kapsamında sıhhi tesisatçı alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları şartı aranmaktadır. Adaylar ilana 21 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan diğer başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru bilgilerine haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Senirkent Sulama Birliği İlköğretim Mezunu İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara duyurulacaktır.

Not:Başvuru yapacak olan adayların;

  • A,B,C,D ve HSH tipi sulama hidrantlarının montaj ve demontajında deneyimli,
  • 12 Yıllık Sıhhi Tesisat Ustalık belgesine sahip,
  • 5 Yıllık Sıhhi Tesisat Usta Öğreticilik belgesine sahip,
  • Microsoft Office programları sertifikası olan,
  • Arazi koşullarında çalışmaya uygun personel istihdam edilecektir.

İstenilen belgelerin 25.11.2016 tarihi mesai bitimine kadar Birlik Binasına teslim etmeleri gerekmektedir. Talebe başvuru yapan adaylar için 28 Kasım 2016 tarihinde kura çekimi gerçekleştirilecektir. Bu yazımızda Senirkent Sulama Birliği işçi alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Türkiye’de son zamanlarda sağlık alanında yapılan yatırımların en önemlilerinden bir…