Ana Sayfa Şehirler Osmaniye Mehmetli Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Mehmetli Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Osmaniye ilinde yer alan Mehmetli Belediyesi işçi alımı yapacağını belirtti. Mehmetli Belediyesi beden işçisi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

İşçi alımı

Osmaniye ilimizde yer alan Mehmetli Belediye Başkanlığı yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar beden işçisi olarak istihdam edileceklerdir. Adaylar ilana 21 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Mehmetli Belediyesi işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve diğer başvuru detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Mehmetli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

T.C .Mehmetli Belediye Başkanlığı Hizmetlerinde Geçici Statüde Çalıştırılmak üzere Beden İşçisi (Paklama) Mesleğinde 6 (Altı) kişi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için nihai liste işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kura çekimi 25 Kasım 2016 tarihinde saat 10:00’da Mehmetli Belediyesi hizmet binasında yapılacaktır.

Çalışma Adresi : MEHMETLİ BELDESİ CUMHURİYET MAH. VALİ İSMAİL FIRAT BULVARI NO:26- SUMBAS/OSMANİYE

Osmaniye ilinde yer alan Mehmetli Belediyesi tarafından yayınlanan işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


OSMANİYE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Osmaniye için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Osmaniye için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

2 Comments

 1. Pelin

  21 Kasım 2016 at 17:22

  Basvuru nasil gerceklestirilick

  Reply

  • Hüseyin Ezgin

   21 Kasım 2016 at 17:23

   Pelin Hanım, İŞKUR web adresi üzerinden veya İŞKUR müdürlüklerinden bizzat iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

   Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir