Home Özel Şirketler Atlasjet (Atlasglobal) Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Atlasjet (Atlasglobal) Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

688
Atlasjet

Atlasjet Personel, Pilot, Host ve Hostes Alımı 2021

Atlasjet Havacılık A.Ş, 2001 yılında Öger Holding tarafından kurulmuştur.  Atlasjet ya da diğer adıyla Atlasglobal iç hatlar ve dış hatlarda yolcu ve yük taşımacılığı yapmak için ruhsatlandırılmıştır. 1 Şubat 2006 itibariyle Öger Grubu’nun Atlasjet’te bulunan % 45’lik hissesi devralınmıştır ve Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Murat Ersoy getirilmiştir. Atlasjet firması 2015 yılının Ocak ayında yaptığı açıklama ile firmanın isminin Atlasglobal olarak değiştirildiğini bildirmiştir. Atlasglobal 2021 yılının kendileri için oldukça önemli olduğunu ve düzenli büyümesini bu sene içerisinde de sürdürmeyi amaçladıklarını, yeni noktalara uçuş yapacaklarını, filosuna yeni uçaklar katacaklarını açıklamıştır. Atlasjet bu doğrultuda çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da gerçekleştirecek. Atlasjet açık pozisyonlar, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında.

Atlasjet Güncel İş İlanları 2021

Atlasjet 2021 yılında büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına yatırımlarına hız verecek. Ülkemizin önde gelen havayolu şirketlerinden bir tanesi olan Atlasglobal, çok sayıda vasıfsız, lise mezunu işçi alımı ile bay, bayan personel alımı, host alımı, hostes alımı, kabin memuru alımı, pilot alımı, mühendis alımı, danışma memuru alımı, insan kaynakları stajyeri alımı, satış ve pazarlama uzmanı alımı, bilet satış memuru alımı, bilet muhasebe uzmanı alımı, süpervizör alımı ile çok sayıda engelli personel alımı gerçekleştirecek.  Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yazımızın devamında anlattık.

Atlasglobal yorumları

Atlasjet İş Başvurusu 2021

Atlasglobal günümüz itibariyle 1500’ü aşkın çalışana sahiptir. Çalışanlarının haklarını koruyan ve büyümesini çalışanlarına borçlu olduğunu farklında olan Atlasglobal 2021 yılında bu çalışanlarına yenilerini ekleme gayreti içerisindedir. Atlasglobal insan kaynakları şirketi yukarılara taşıyacak, çalışma azmine sahip bireyleri bünyesinde barındırmaktan mutluluk duyacağını açıklamıştır. Ülkemizin en büyük havayolu şirketlerinden bir tanesi olan Atlasglobal bünyesinde çalışmak için iki farklı şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz. İlk olarak mesleğiniz ve tecrübeniz ne olursa olsun Atlasjet insan kaynakları departmanına doğrudan özgeçmişinizi aşağıda vermiş olduğumuz adrese mail atabilirsiniz. İkinci olarak da şirket bazı kariyer portalları ile çalışmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya girerek açık iş pozisyonlarını görebilir ve size uygun olarak açılmış olan iş ilanına anında başvuru yapabilirsiniz.

İki şekilde de yapacak olduğunuz iş başvurusu, Atlasjet insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir incelemeye tutulacaktır. Bu inceleme sonunda başvurusu olumlu bulunan adaylar mülakat için görüşmeye çağrılırlar. Bu aşamayı da başarı ile geçerseniz Atlasjet size bir iş teklifi yapar. Şayet teklifi beğenir ve çalışma şartları hoşunuza gider de karşılıklı imzaları atabilirsiniz. Atlasjet insan kaynaklarına mail göndermek için [email protected] adresini kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Atlasjet iş ilanları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Atlasjet iş başvurusu, Atlasjet çalışma şartları hakkında soru, sorun ya da şikayetlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Atlasjet İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.kariyer.net/atlasjet-havacilik-a-s-is-ilanlari-c26882-p18547/”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Melissa

    7 Eylül 2017 at 22:26

    Merhaba iyi gunler is basvurusu yapmak istiyorum kabin memuru olarak kendim yurtdisinda almanya dusseldorf da yasiyorum almanca ana dilim basvurulariniz nerde yapiliyor

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ülker İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ülker iş başvurusu ilanları açarak, Türkiye’nin dört bir yanında birçok insana istihdam sa…