Ana Sayfa Özel Şirketler Tekzen Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Tekzen Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

765
Tekzen mağazası

TEKZEN, yapı malzemeleri ve mobilya satışı yapan uluslararası bir yapı market zinciridir. 1995 yılında Türk – Alman iş ortaklığı ile Götzen adı ile kurulan şirket daha sonra isim değişikliğine giderek Tekzen adını almıştır. Tekzen ülkemizde 55’den fazla ilde, 120’yi aşkın şubesi ile hizmet vermektedir. Ülkemiz haricinde KKTC ve Romanya’da da şubeleri bulunmaktadır. 2021 yılının kendileri için çok önemli olduğunu dile getiren Tekzen insan kaynakları, büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına çok sayıda yeni mağaza, şube açacaklarını ve bu mağazalar ile mevcut mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceklerini açıklamıştır. Tekzen açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Tekzen Güncel İş İlanları 2021

Son yıllarda yapı market sektörü hızlı bir büyüme eğrisinin içine girdi. Bu ihtiyacın ve büyümenin farkında olan Tekzen, bu alanda yatırımlarını da arttırdı. Öncelikle online mağazasını yani İnternet sitesini kullanıma alan Tekzen, bu sayede 100 bini aşkın ürünü İnternetten satma fırsatı yarattı. Bunun yanında yeni mağazalarını açarak büyümesini sürdüren Tekzen, mağazalarında çok sayıda ve kaliteli ürün yelpazesinin bulunmasından dolayı müşterilerin bu alanda ilk tercihlerinden bir tanesi oldu.

TEKZEN Personel Eleman Alımı 2021

Tekzen insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre 2021 yılında Tekzen bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Tekzen iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Tekzen yayında olan ilanlarında forklift operatörü, mağaza personeli, depo elemanı, satış danışmanı, muhasebe elemanı, ziraat mühendisi, pazarlama destek elemanı, yönetici adayı, şoför, büro personeli, iş geliştirme ve planlama uzmanı gibi çok sayıda personel alımı gerçekleştiriyor. Peki bu ilanları nasıl ve nereden iş başvurusu yapılacak?

Tekzen İş Başvurusu 2021

Tekzen Yapı Market ve Ev Dekorasyon A.Ş. tarafından 2021 yılında çok sayıda personel, eleman alımı gerçekleştiriliyor. Tekzen iş ilanları, Tekzen web adresi ve insan kaynakları departmanınca yayınlanmaktadır. Ancak ilanlara iş başvurusu yapabilmeniz için secretcv üyeliği şartı koşulmuş durumda. Secretcv ile ortaklaşa hazırlanmış olan sayfa sayesinde Tekzen’in eleman alımlarında iş yükünün düşürüleceği düşünülmüş. Aşağıdaki bağlantı sayesine anında Tekzen bünyesindeki açık iş ilanları görülebilir ve bunlara başvuru yapabilirsiniz. Şayet ilgili kadro ve pozisyonlar için ön değerlendirme aşamasını geçerseniz, Tekzen tarafından mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırsınız. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Tekzen bünyesinde çalışma fırsatı yakalamaktadır.

 • Tekzen Çalışan Yorumları : Tekzen çalışanları yorumlarını aşağıda yer alan yorum kısmından dile getirebilirler.

Tekzen İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.tekzen.com.tr/Kurumsal/insan-kaynaklari/15″]TIKLAYIN[/link]

2 Comments

 1. Suat

  4 Temmuz 2021 at 10:31

  %50 engeliyim 2017 mezun oldum ve isim yok

  Reply

 2. Halil

  16 Eylül 2021 at 18:11

  Halil düman elektrikçiyim iş ilanı için başvuruda bulunuyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…