Ana Sayfa Şehirler Denizli Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu

1,292
Personel Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi  Genel Müdürlüğü (DESKİ),  Bakanlar Kurulu’nun 13.03.2014 tarih ve 2014/6072 sayılı kararı ile kurulmuştur. Deski Genel Müdürlüğü, Denizli Büyükşehir Belediyesine bağlı bir kurum olarak çalışmalarını yürütmektedir. DESKİ, en temek insan haklarından bir tanesi olan içme ve kullanma suyunu, sağlıklı, güvenilir ve kesintisiz bir şekilde kullanıma sunmak; çevreye duyarlı hizmet anlayışı ile su kaynaklarını korumak, atık suları en yararlı hale dönüştürerek doğaya vermek, yağmur sularını meskun mahalden uzaklaştırmak adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Personel Eleman İşçi Alımı 2021

DESKİ insan kaynakları, yapmış olduğu açıklamada çalışmalarına ara vermeksizin yeniyıl da devam edeceklerini belirtmiştir. Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapmayı da planlamaktadır. Yazımız devamında DESKİ iş ilanları, iş imkanları ve bunlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İş İlanları 2021

DESKİ, su yönetiminde hizmet kalitesi yüksek, gelişime açık, insana ve çevreye duyarlı, öncü bir kurum olmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda 2021 yılında ihtiyaçları sebebi ile de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır. DESKİ iş ilanları içinde bay, bayan, ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. DESKİ çok sayıda deneyimli, deneyimsiz personeli, engelli personeli ve eski hükümlü personeli bünyesine katmak için çalışmalar yapmaktadır. DESKİ tarafından yayınlanmış olan bu iş ilanları aşağıda yer almaktadır.

  • DESKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

DESKİ tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; büro memuru, güvenlik görevlisi, sayaç okuma elemanı, mühendis gibi sayısız kadro ve pozisyonda eleman alımı, personel alımı yapacaktır. Peki yayınlanan bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İş Başvurusu 2021

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan tüm iş ilanları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde, İŞKUR üzerinde ve kurumun resmi adresi olan http://www.deski.gov.tr/ adresi üzerinde yayınlanmaktadır. İş ilanları ihtiyaç durumunda yayınlanır. İlanlar yayınlandığında anda iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilanlara ait diğer önemli bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığı anda sosyal ağlar üzerinden gerekli duyurular yapılacaktır. DESKİ kurumu harici olarak bünyesine ilanlar yayınlanmadan yapılan iş başvurularını ise kabul etmemektedir. Bu kurumda çalışmak isteyenlerin ilanların yayınlanmasını beklemeleri ve ilanlar yayınlandığında yine bahsettiğimiz şekil ve usullerde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. DESKİ iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Çivril Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Çivril, Denizli ilimizin tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ünlü bir ilçesidir. Şehrin n…