Ana Sayfa Şehirler Denizli Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. DESKİ insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş başvurusu, iş başvuru formu, iş talep formu, başvuru tarihi ve başvuru şartları haberimiz devamında.

Personel Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi  Genel Müdürlüğü (DESKİ),  Bakanlar Kurulu’nun 13.03.2014 tarih ve 2014/6072 sayılı kararı ile kurulmuştur. Deski Genel Müdürlüğü, Denizli Büyükşehir Belediyesine bağlı bir kurum olarak çalışmalarını yürütmektedir. DESKİ, en temek insan haklarından bir tanesi olan içme ve kullanma suyunu, sağlıklı, güvenilir ve kesintisiz bir şekilde kullanıma sunmak; çevreye duyarlı hizmet anlayışı ile su kaynaklarını korumak, atık suları en yararlı hale dönüştürerek doğaya vermek, yağmur sularını meskun mahalden uzaklaştırmak adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Personel Eleman İşçi Alımı 2020

DESKİ insan kaynakları, yapmış olduğu açıklamada çalışmalarına ara vermeksizin yeniyıl da devam edeceklerini belirtmiştir. Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapmayı da planlamaktadır. Yazımız devamında DESKİ iş ilanları, iş imkanları ve bunlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İş İlanları 2020

DESKİ, su yönetiminde hizmet kalitesi yüksek, gelişime açık, insana ve çevreye duyarlı, öncü bir kurum olmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda 2020 yılında ihtiyaçları sebebi ile de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır. DESKİ iş ilanları içinde bay, bayan, ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. DESKİ çok sayıda deneyimli, deneyimsiz personeli, engelli personeli ve eski hükümlü personeli bünyesine katmak için çalışmalar yapmaktadır. DESKİ tarafından yayınlanmış olan bu iş ilanları aşağıda yer almaktadır.

  • DESKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

DESKİ tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; büro memuru, güvenlik görevlisi, sayaç okuma elemanı, mühendis gibi sayısız kadro ve pozisyonda eleman alımı, personel alımı yapacaktır. Peki yayınlanan bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İş Başvurusu 2020

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan tüm iş ilanları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde, İŞKUR üzerinde ve kurumun resmi adresi olan http://www.deski.gov.tr/ adresi üzerinde yayınlanmaktadır. İş ilanları ihtiyaç durumunda yayınlanır. İlanlar yayınlandığında anda iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilanlara ait diğer önemli bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığı anda sosyal ağlar üzerinden gerekli duyurular yapılacaktır. DESKİ kurumu harici olarak bünyesine ilanlar yayınlanmadan yapılan iş başvurularını ise kabul etmemektedir. Bu kurumda çalışmak isteyenlerin ilanların yayınlanmasını beklemeleri ve ilanlar yayınlandığında yine bahsettiğimiz şekil ve usullerde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. DESKİ iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DENİZLİ İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Denizli için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Denizli için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER DESKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, deski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan deski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir