Ana Sayfa Şehirler Denizli Çivril Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Çivril Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

1,182
personel alımı

Çivril, Denizli ilimizin tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ünlü bir ilçesidir. Şehrin nüfusu 65 bini aşmış durumdadır. Çivril Belediyesi yapmış olduğu çalışmalar ile ulaşılabilir, güvenli, katılımcı, yaşam kalitesi yüksek, çağdaş bir Çivril oluşturmak için faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. Çivril Belediyesi belediyecilik faaliyetlerinin aksamadan sürmesi adına da 2021 yılı içinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Bu yazımızda Çivril Belediyesi iş imkanları, iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu yer almaktadır.

Çivril Belediyesi Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Ekonomisi tarıma dayalı ilçemizde nüfusun %80 tarımsal faaliyetlerde, kırsal kesimdeki nüfusun bir kısmı yurt dışında işçi olarak çalışmakta ve bir kısmı da ticaretle iştigal etmektedir. Çivril ilçesinde 4 adet Su Ürünleri Kooperatifi, 12 adet Sulama Kooperatifi, 28 adet Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, 1 adet Mandıra, 4 adet küçük çapta un fabrikası faaliyet göstermektedir. 2 adet küçük sanayi sitesinde 286 adet dükkan mevcuttur. Çivril’de yetişen ürünlerin değerlendirilmesine esas olmak üzere özel sektöre ait 2 adet meyve konsantre fabrikası vardır.Çivril Belediyesi son dönemde şehirde artmış olan işsizlik rakamlarına çözüm olması adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda İŞKUR ile de çeşitli anlaşmalara gidilmiş olup, şehirdeki iş garantili kursların sayısı arttırılmıştır. Bu çalışmalardan bir tanesini de belediye bünyesine yapılacak olan alımlar oluşturmaktadır. Çivril Belediyesi personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmek için çalışmalar yapmaktadır. Çivril Belediyesi tarafından yapılacak olan alımlar hakkında yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır. Bu ilanlara göz gezdirerek belediyenin hangi kadro ve pozisyonlarda alımlar yapacağını görebilir, ilanlarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgileri görebilirsiniz.

  • Çivril Belediyesi Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN 
  • Çivril Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Çivril Belediyesi İş İlanları 2021

Çivril Belediyesi tarafından yayınlanmış olan ya da yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlar kapsamında işe alınacak olan personeller sözleşmeli, kadrolu ve geçici gibi statülerde istihdam edileceklerdir. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Çivril Belediyesi İş Başvurusu 2021

Çivril Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı iş ilanları yayınlanmaya başlandı. İlanlar yayınlandıkça ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu gibi tüm ilan detayları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu iş ilanlarını kaçırmamak, bu ilanlardan anında haberdar olmak ve hemen iş başvurusu yapabilmek için tek yapmanız gereken ise sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. İlanlar yayınlandığı anda tüm ilan detaylarını siz değerli okurlarımız ile sosyal ağlar üzerinden paylaşacağız. Harici olan Çivril Belediyesi bünyesindeki insan kaynakları veya diğer departmanlara yapılan iş başvurularınızı ise kabul etmemektedir. Çivril Belediyesi bünyesinde çalışmak istiyorsanız, iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Çivril Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi  Genel Müdürlüğü (DESKİ),  Bakanl…