Ana Sayfa Özel Şirketler Borajet Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Borajet Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

387
Borajet

Borajet Personel, Pilot, Host ve Hostes Alımı 2021

Borajet, İstanbul merkezli kurulmuş olan bir havayolu şirketidir. Borajet ülkemizde en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden bir tanesidir. Geçtiğimiz dönemde Fenerbahçe’ye sponsor olarak adından oldukça söz ettirmeyi başarmış durumdadır. Büyüme rakamlarında istikrarı yakalayabilmek adına 2021 yılına oldukça fazla önem veren Borajet, sene içerisinde yatırımlarına ağırlık verecektir. Borajet, bu bağlamda çok sayıda personele de ihtiyaç duyacaktır. Borajet insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre, Borajet yeni yılda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceği açıklanmıştır. Borajet tarafından yayınlanacak olan bu iş ilanları ile açık iş pozisyonları hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Borajet Havayolları Güncel İş İlanları 2021

Borajet insan kaynakları, gerekli becerilere sahip, yetenekli bireyleri şirket bünyesine kazandırmak istediklerini açıkladı. Bu kapsamda 2021 yılında çok sayıda kabin memuru, host, hostes, mühendis, engelli personel alımı, apron memuru alımı, temizlikçi alımı gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlar gerçekleştirecek. Bu iş ilanları, Borajet resmi web adresi üzerinden yayınlanmaktadır. Kariyer hedefi olan, gelecek planlamasını yükselişte olan bir şirkette çalışarak yapmak isteyen her birey, çalışanlarına oldukça fazla değer veren bu havayolu şirketinde çalışmayı arzulamaktadır. Peki bu iş ilanlarına nasıl başvuru yapılabilir? Aynı zamanda Borajet iş ilanları içerisinde en çok başvuru alan pozisyonlardan bir tanesi olan kabin memurluğu için başvuru şartlarını aşağıda verdik. Kabin memurluğu pozisyonuna başvuru yapacak adaylar için bilgilendirici olabilir.

 • T.C vatandaşı olmak,
 • En az 18 yaşında olmak,
 • En az lise, tercihen üniversite mezunu olmak,
 • Kabin memurluğu konusunda deneyim sahibi olmak,
 • İyi derecede İngilizce bilmek,
 • Bayanlar için 1.65 – 1.75 cm arası boy ve orantılı kiloda olmak,
 • Yapılacak yazılı ve sözlü sınavlarda başarı sağlamak,
 • Sağlık yönünden görevini yerine getirmeye uygun olduğunu SHGM onaylı bir sağlık kuruluşunun muayenesinden geçerek belgelemek,
 • Daha önce herhangi bir havacılık kuruluşundaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik, sicil yetersizliği veya sağlık nedeniyle ayrılmamış olmak.

Borajet İş Başvurusu 2021

Bazı şirketler iş ilanlarını çeşitli iş arama portalları üzerinden yayınlarken, bazıları da bu ilanları kendi web adresi üzerinden yayınlamayı tercih etmektedir. Borajet insan kaynakları ilanları kendi web adresi üzerinden yayınlamayı tercih eden şirketlerden bir tanesidir. Borajet iş başvurusu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Burada her kadro ve pozisyon için başvuru şartları ve başvuru formu yer almaktadır. İlgili ilana başvurunuzu gerçekleştirmenizin ardından, şayet insan kaynakları departmanı başvurunuzu olumlu bulursa, mülakat aşaması için görüşmeye çağırmaktadır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylara daha sonra bir iş teklifi sunulmaktadır. Bu teklif içerisinde çalışma şartları, maaş olanakları gibi detaylar yer almaktadır. Bu teklifi olumlu bulmanız durumda da karşılıklı imzalar atılır ve bir Borajet çalışanı olmaya hak kazanırsınız.

Vermiş olduğumuz bağlantıda güncel iş ilanları yer almaktadır. Bu ilanlar eleman ihtiyacı olduğu vakit yayınlandığı için bazen ilgili bağlantıda ilanlar gözükmeyebilir. Bu sebepten ara ara güncel ilanları kontrol etmeniz gerekmektedir. Borajet iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Borajet İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://borajet.com.tr/tr/insan-kaynaklari”]TIKLAYIN[/link]

2 Comments

 1. Bahar

  22 Şubat 2020 at 21:53

  Kabin memuru olmak ıstıyorum lutfen yardımcı olun

  Reply

 2. Bahar

  22 Şubat 2020 at 21:55

  Lutfen yardımcı okun kabın memuru olmak istıyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…