Ana Sayfa Özel Şirketler Şekerbank İş İlanları ve İş Başvurusu

Şekerbank İş İlanları ve İş Başvurusu

527
Şekerbank

Şekerbank, 1953 yılına şeker pancarı üreticilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için Eskişehir ilimizde Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile kurulmuştur. Daha sonra 1956 senesinde Ankara ilimize taşındığında Şekerbank adını almıştır. 1993 yılından bu yana özel banka statüsünde faaliyetlerine devam eden Şekerbank, daha sonra Genel Müdürlüğünü İstanbul ilimize taşımıştır. Şekerbank kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmış, ülkemizin en büyük finans kuruluşları arasında yer almaktadır. Şekerbank insan kaynakları, 2021 yılında büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini açıklamıştır. Şekerbank bu kapsamda çok sayıda yeni şube açacak olup, yeni açacak olduğu şubelerine ve mevcut şubelerine ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Yazımız devamında Şekerbank iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları, işe alım süreci, iş olanakları ve bu iş ilanlarına ait iş başvurusu, iş başvuru formu ve iş talep formu yer almaktadır.

Şekerbank Personel Eleman Memur Alımı 2021

Şekerbank’ın 2021 yılı itibariyle ülkemiz genelinde 300’e yakın şubesi, 9 bölge müdürlüğü ve yurt dışı temsilcilikleri bulunmaktadır.  Şekerbank çalışanlarının sayısı 4 bini aşmakta olup, bunların yüzde 53’ünü kadınlar ve %47’sini de erkekler oluşturmaktadır. Şekerbank 2021 yılı içinde mevcut şube sayısını ve çalışan sayısını önemli oranda arttırmayı hedeflemektedir.

Şekerbank Güncel İş İlanları 2021

Şekerbank yıl içerisinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmayı planlamaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. Şekerbank iş ilanları içinde müşteri temsilcisi, BT kalite uzmanı, gişe yetkilisi yardımcısı, gişe görevlisi, müfettiş yardımcısı, güvenlik görevlisi, kart ve üye iş yeri güvenlik yetkilisi, pos operasyonları yetkilisi, kobi bankacılığı temsilcisi, çağrı merkezi görevlisi gibi sayısız kadro ve pozisyonda personel alımı yapacaktır. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılacak?

Şekerbank iş ilanları

Şekerbank İş Başvurusu 2021

Şekerbank iş ilanları yılın belirli dönemlerinde değil, ihtiyaç duyulduğunda her an yayınlanmaktadır. Şekerbank işe alacağı personeller için herhangi bir sınav uygulamamakta ve sınavsız olarak alımlarını gerçekleştirmektedir. Şekerbank bu alımlarda sadece mülakat yapmakta ve çeşitli işe alım teknikleri ile uygun adayı uygun pozisyona yerleştirmek için çalışmalarda bulunmaktadır.  Şekerbank iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde ve www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu formu ile güncel olarak Şekerbank tarafından yayınlanmış açık pozisyonları görebilirsiniz. Şayet bunlara başvuru yapmak isterseniz de yenibiriş kariyer platformuna kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Şekerbank iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Şekerbank İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://webent.yenibiris.com/sekerbank_tas”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Emreee

    28 Temmuz 2020 at 22:27

    Başvuru nasıl yapıyoruz yok başvuru formu felan ki

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…