Ana Sayfa Özel Şirketler SunExpress Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

SunExpress Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

1,416
SunExpress

SunExpress ( Güneş Ekspres Havacılık A.Ş.) Antalya merkezli bir havayolu şirketidir.  İkinci merkezi İzmir ilimizde, üçüncü merkezi de İstanbul ilimizde bulunmaktadır. SunExpress 1989 yılında kurulmuş ve günümüzde ülkemizde faaliyet gösteren havayolu şirketleri arasında en büyüklerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Havayolu şirketinin %50’si Türk Hava Yolları’na, geriye kalan %50’si ise Lufthansa şirketine aittir. SunExpress’in ülkemizde ve çeşitli Avrupa ülkelerinde 4 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. SunExpress günümüz itibariyle yıllık cirosunu 1 milyar Euro’nun üzerine çıkarmayı başarmıştır. Filosunda 70’in üzerinde uçak bulundurmaktadır ve bu filoyu genişletebilmek adına yeni siparişler vermiştir.  SunExpress, Avrupa’nın en modern filolarından birisine sahiptir.

SunExpress Personel, Eleman, Pilot, Hostes Alımı 2021

SunExpress insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre 2021 yılının SunExpress için önemli bir sene olacağı ve bu sene içerisinde yatırımlara hız vereceklerini, büyüme rakamlarını arttırmak ve %80’leri aşan doluluk oranlarını daha da yukarılara taşımak adına çeşitli çalışmalar yapacaklarını belirtmişlerdir. Bunun için şimdiden çok sayıda uçak siparişi verilmiş ve çeşitli illerimiz ile yurt dışında farklı noktalara seferler konulmuştur. Bu yatırımlar sonucunda SunExpress çalışan kadrosuna çok sayıda yeni alımlar yapacağını da açıklamıştır. SunExpress yeni personel alımı, işçi alımı ve elaman alımı gerçekleştirecektir.

  • SunExpress Kabin Memuru Alımı 2020 – İlan detayları için TIKLAYIN

SunExpress Güncel İş İlanları 2021

SunExpress, 2021 senesinde yayınlanacak olan iş ilanları içerisinde çok sayıda bay, bayan kabin memuru alımı, host alımı, hostes alımı, mühendis alımı, stajyer alımı, pilot alımı, uçuş hostesi alımı, yazılımcı alımı, teknisyen alımı, ofis yöneticisi alımı, santral memuru alımı, depo şefi alımı, çağrı merkezi görevlisi alımı, engelli eleman alımı gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlar gerçekleştirecektir. İlanlarda üniversite mezunu kişilerin başvuru yapabileceği kadrolar kadar lise mezunu ve ilköğretim mezunu adayların da iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. Tecrübeli veya tecrübesiz adaylar yine aynı şekilde bu ilanlara başvuru yapabiliyor. En çok iş başvurusu yapılan pozisyon olan kabin memuru alımı ilanı hakkında adayların bilinçlenmesi adına SunExpress tarafından aranılan başvuru şartlarını aşağıda maddeler halinde verdik. SunExpress şirketinde kabin memuru olarak çalışmak isteyenler önce bu başvuru şartlarını okuyabilirler. Harici açık pozisyonlar için nasıl iş başvurusu yapacağınızı yine yazımız devamında anlattık.

  • T.C. vatandaşı iseniz ve T.C. Pasaportuna sahipseniz
  • 20 – 35 yaşları aralığındaysanız
  • Yurt içi en az lise diploması veya Yurt dışında okumuş olan adaylarımızdan lise denklik belgesi ibraz edebilecekseniz
  • İyi derecede Türkçe ve İngilizce biliyorsanız (ek dil tercih sebebidir)
  • Bayan adaylar için 1.60 m – 1.80 m boy arasında ve uygun boy-kilo orantısına sahipseniz
  • Bay adaylar için 1.65 m – 1.85 m boy arasında ve uygun boy-kilo orantısına sahipseniz
  • Kabin memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yara izi vb. bulunmuyorsa
  • Dış görünüşüne özen gösteriyor ve İyi derecede yüzme biliyorsanız

SunExPress İş İmkanları, Çalışma Olanakları 2021

SunExpress veya benzeri bir hava taşımacılığı yapan şirkette çalışmak isteyenler şayet ofis şartlarında çalışmıyorlar ise (çağrı merkezi çalışanı gibi) esnek çalışma saatlerine ayak uydurmak zorunda kalmaktadırlar. Harici olarak ofis ortamında çalışma saati 08:30 ile 18:00 olarak belirtilmiştir. Ofisleri hafta sonları kapalı durumdadır. SunExpress bünyesinde çalışanlar ayrıca servis, tam gün servis hizmeti, özel sağlık sigortası, kaza sigortası, yemek kartı ve ek prim gibi sosyal ve yan haklardan da ücretsiz olarak faydalanırlar.

SunExpress çalışma olanakları

SunExpress İş Başvurusu Nasıl Yapılır 2021

SunExpress havayolu şirketi büyümesinin asıl nedeninin çalışanları olduğunun bilincindedir. Bu sebepten çalışanlarının haklarını sonuna kadar korumaktadır. Ayrıca kariyer hedefi olanların, emeklerinin karşılığını maaş ve pozisyon olarak görmek isteyenlerin de en çok tercih ettikleri havayolu şirketlerinden bir tanesidir. Peki SunExpress şirketinde çalışmak istiyorsanız, nerede ve nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

SunExpress iş başvurusu yapmak isteyen adayları kendi web adresi üzerinde hazırlamış oldukları başvuru formu ile karşılıyor. Şirket pilot alımı ve kabin memuru alımı ile diğer pozisyonlarda gerçekleştireceği personel alımları için ayrıca başvuru formu açmış. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak başvuru yapacağınız pozisyonu seçebilir ve açık pozisyonları görebilirsiniz. Belirttiğimiz adrese girdikten sonra ise giriş yapmanız gerekmektedir. İster özgeçmişinizi sisteme yükleyerek isterseniz de kariyer.net şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Akabinde istediğiniz kadro ve pozisyon için başvuru yapmalısınız. Bunun ardından şayet başvurunuz olumlu sonuçlanır ise, SunExpress insan kaynakları sizi mülakat aşaması için ve şayet pozisyon için gereklilik var ise İngilizce yeterlilik sınavına tabi tutmak için görüşmeye çağıracaktır. Bu aşamaları geçen kimseler SunExpress bünyesinde çalışma imkanı elde ederler.

SunExpress İş Başvuru Formu 2021 İçin [link url=”http://www.sunexpress.com/tr/irket/kariyer/”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…