Ana Sayfa Şehirler Aydın Aydın Lima San 8 Personel Alımı İlanı

Aydın Lima San 8 Personel Alımı İlanı

Aydın Lima San tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 kadrolu işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Aydın Lima San iş ilanı başvuru şartları, tarihleri, iş talep formu ve müracaat detayları haberimizde.

Lima San

Aydın şehrimizde faaliyet gösteren Lima San, bünyesinde görevlendirilmek üzere personel işçi alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında firma bünyesine Destek Personeli, Büro Memuru, Servis Elemanı ve Kontrolör alımı yapılacak. Personel alımına ait iş gücü taleplerine adaylar 23 Şubat tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilecekler. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları ve ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Lima San Personel Eleman İşçi Alımı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

Destek Personeli: 1 Büro Memuru: 1 Servis Elemanı: 5 Kontrolör: 1

Lima San İş Başvurusu 2019

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları;

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
  • 18 Yaş ve Üzeri Olmak
  • Herhangi Bir Suçtan Hüküm Giymemiş Olmak
  • Askerlikle ilişiği bulunmamak veya muaf, tecilli olmak
  • Görevini Devam Ettirmeye Engel Bir Hali Bulunmamak
  • En Az İlköğretim Mezunu veya Ortaöğretim Mezunu Olmak

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri belirtilmemiştir. Başvurular şahsen yapılacaktır. İş İlanı hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda vermiş olduğumuz irtibat numaralarını kullanabilirsiniz.

  • Başvuru Adresi: Yeni Cami Mah. İstasyon Cad. No: 104/2 Söke / AYDIN
  • İrtibat Kişisi: Ilgım ÖZYOL KESER – 0 256 512 16 61

Aydın ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

AYDIN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Aydın için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Aydın için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…