Ana Sayfa Şehirler Bingöl Bingöl Belediyesi 25 İşçi Alımı İlanı

Bingöl Belediyesi 25 İşçi Alımı İlanı

Bingöl Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 25 kadrolu işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Bingöl Belediyesi iş ilanı başvuru şartları, tarihleri, iş talep formu ve müracaat detayları haberimizde.

Bingöl Belediyesi

Bingöl Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermekte olan Tij Enerji firmasında görevlendirilmek üzere işçi alımı yapılacağı belirtildi. İlan dahilinde Beden işçisi alımı yapılacak. Personel alımına ait iş gücü taleplerine adaylar 23-27 Şubat tarihleri arasında mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları ve ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Bingöl Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

İş Tanımı Personel Sayısı Çalışma Şekli Çalışma Saatleri
Beden İşçisi 25 Daimi , Sürekli Haftalık 45 Saat

Bingöl Belediyesi İş Başvurusu 2019

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları;

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
  • 18 Yaş ve Üzeri Olmak
  • Herhangi Bir Suçtan Hüküm Giymemiş Olmak
  • Askerlikle ilişiği bulunmamak veya muaf, tecilli olmak
  • Görevini Devam Ettirmeye Engel Bir Hali Bulunmamak
  • En Az İlköğretim Mezunu veya Ortaöğretim Mezunu Olmak
  • Bingöl Merkez ve İlçelerinde En Az 6 ay ikamet Zorunluluğu şartları aranmaktadır.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri; Dilekçe, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 5 vesikalık fotoğraf, Diploma fotokopisi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Adli sicil kaydı, İkametgah, Sağlık raporu, Askerlik durum belgesi istenmektedir. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta ve kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

  • Başvuru Adresi: Karşıyaka Mah. Hikmet Tekin Bulvarı, Veysel Belgin Genç Merkezi No:3 / BİNGÖL
  • İrtibat Kişisi: Ramazan AYTUNÇ – 0 426 214 40 80
  • Mülakat Tarihleri: 28.02.2019 – 14:00

Bingöl ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

BİNGÖL İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bingöl için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bingöl için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…