Ana Sayfa Şehirler Eskişehir Eskişehir ESTRAM 7 İşçi Alımı İlanı

Eskişehir ESTRAM 7 İşçi Alımı İlanı

Eskişehir ESTRAM tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 kadrolu işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Eskişehir ESTRAM iş ilanı başvuru şartları, tarihleri, iş talep formu ve müracaat detayları haberimizde.

Eskişehir Estram

Eskişehir ilimizde faaliyet göstermekte olan ESTRAM Hafif Raylı Sistemler Ulaşım San. firması bünyesinde görevlendirilmek üzere İşçi Alımı yapılacaktır. İlan dahilinde Otobüs Şoförü alımı gerçekleştirilecek. Personel alımına ait iş gücü taleplerine adaylar 22-27 Şubat tarihleri arasında mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları ve ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Eskişehir ESTRAM Personel Eleman İşçi Alımı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

İş Tanımı Personel Sayısı Çalışma Şekli Çalışma Saatleri
Otobüs Şoförü 7 Daimi , Sürekli 05:30/13:30 – 13:00/21:00

Eskişehir ESTRAM Otobüs Şoförü Alımı İlanı 2019

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları;

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
 • Sadece Erkek Adaylar Başvuruda Bulunabilir.
 • Herhangi Bir Suçtan Hüküm Giymemiş Olmak, Adli Sicil Kaydı Olmamak
 • Kamu Haklarından Mahrum Olmamak
 • Askerlikle ilişiği bulunmamak veya muaf, tecilli olmak
 • Görevini Devam Ettirmeye Engel Bir Hali Bulunmamak
 • E Sınıfı yada Otobüs Kullanmaya Yeterli Ehliyet Sahibi Olmak
 • SRC 1 /3 Belgesine Sahip Olmak – Psikoteknik Belgesine Sahip Olmak

Eskişehir ESTRAM İş Başvurusu 2019

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri; TC kimlik numaralı Kimlik Belgesi, Ehliyet fotokopisi, Src ve Psikoteknik belgeleri, Fotoğraf belgeleri istenmektedir. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta ve kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 • Başvuru Adresi: ESTRAM Hafif Raylı Sistemler Ulaşım San. Tic. A.Ş.
 • İrtibat Kişisi: A. YİĞİT ZEYBEK – 0 222 237 63 64
 • Mülakat Tarihleri: 22-27 Şubat / 10:00 – 14:00 Saatleri Arası

Eskişehir ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

ESKİŞEHİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Eskişehir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Eskişehir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…