Ana Sayfa Şehirler Bayburt Aydıntepe Belediyesi Ortaöğretim Mezunu İşçi Alımı İlanı

Aydıntepe Belediyesi Ortaöğretim Mezunu İşçi Alımı İlanı

Aydıntepe Belediyesi ortaöğretim mezunu işçi alımı yapacağını açıkladı. Aydıntepe Belediyesi iş ilanı kapsamında iş makineleri operatörü alımı yapacak. Başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru sırasında istenilen belgeler haberimiz devamındadır.

işçi alımı

Bayburt ilimizde yer alan Aydıntepe Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Aydıntepe Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında iş makineleri operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adayların iş makinesi operatörü alımı ilanına başvuru yapmaları için en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 9 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Aydıntepe Belediyesi Ortaöğretim Mezunu İşçi Alımı İlanı 2017

09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Aydıntepe İlçe belediyesinde istihdam edilmek üzere İş Makinesi Operatörü mesleğinde 1 adet Belirsiz Süreli (daimi işçi) personel alımı yapılacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, ehliyet şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar. 2016 KPSS P94 puanı en az 60 puan olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Sözlü sınava, iş ilanında belirtilen kadro sayısının üç katı aday çağrılacaktır. Üç Katı aday; puan sıralamasına göre İŞKUR tarafından belirlenecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Adı Soyadı Aydıntepe Belediye Başkanlığı
Ünvanı
Telefon No 0458-311 42 32
E-Posta

Çalışma Adresi : AYDINTEPE BELEDİYESİ AYDINTEPE
BAYBURT / TÜRKİYE

BAYBURT İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bayburt için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bayburt için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bayburt İl Özel İdaresi Personel Alımı İlanı

Bayburt İl Özel İdaresi tarafından yeni yayınlanan iş ilanı kapsamında Temizlik personeli,…