Ana Sayfa Akademik İlanlar Bayburt Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı

Bayburt Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı

Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilanda üniversitenin çeşitli akademik birimlerinden görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen hususlar çerçevesinde Öğretim Üyesi alımı yapılacağı açıklandı. Haberin detaylarını yazımızda bulabilirisiniz.

Bayburt Üniversitesi

Bayburt Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 31. maddesi ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Üniversitemize öğretim görevlileri alınacaktır. 657 sayılı DMK’nun 48 inci maddesi uyarınca Devlet hizmetine girmede aranan şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Başvuru için gerekli belgeler ve ayrıntılı bilgi Üniversitemizin www.bayburt.edu.tr adresinde mevcuttur. Başvurular müracaat edilecek meslek yüksekokuluna posta yoluyla veya şahsen olarak yapılacaktır. Son başvuru tarihi mesai bitiminden önce başvuru evraklarının ilgili birimde olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler nedeniyle belirtilen süre içinde yapılamayan başvurular dikkate alınmaz.

Sınavlarla ilgili sınav yeri ve saati bilgileri, sınav sonuçlan ve kazanan adaylann atama için başvuru evraklarıyla ilgili bilgiler internet sitemiz üzerinden duyurulacak olup, adaylara tebliğ edilmiş sayılacaktır. Adaylara aynca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Sınavlar aynı saatte olacağından dolayı müracaat edecek adaylann tek bir kadro ilanına müracaat etmeleri gerekmektedir. Birden fazla kadroya başvuran adayların, başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.

İlan

No

BirimBölümABD / PrUnvanAdetİlan Özel Şartı
0001Bayburt Sağlık Hizmetleri M YOÇocuk Bakımı ve Gençlik HizmetleriÇocuk Gelişimi Pr,Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Çocuk Gelişimi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Anaokulu Öğretmenliği veya Okul Öncesi Eğitimi lisans mezunu olmak. Tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0002Bayburt Sağlık Hizmetleri M YOEczane

Hizmetleri

Eczane Hizmetleri Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)2– Eczacılık Fakültesi mezunu olmak ve Tezli yüksek lisans yapmış olmak.

– Veya Lisans mezunu olmak ve Farmakoloji alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.

0003Bayburt Sağlık Hizmetleri MYOSağlık Bakım HizmetleriYaşlı Bakımı Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. Alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0004Bayburt Sağlık Hizmetleri M YOTıbbi

Hizmetler ve T eknikler

İlk ve Acil Yardım Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. Alanmda tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0005Bayburt Sağlık Hizmetleri M YOTıbbi

Hizmetler ve Teknikler

İlk ve Acil Yardım Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. Tezli yüksek lisans yapmış olmak. Belgelendirmek kaydıyla lisans öğrenimi sonrası Acil Servis tecrübesine sahip olmak.
0006Bayburt Sağlık Hizmetleri MYOTıbbi

Hizmetler ve Teknikler

Anestezi Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)2– Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. Alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0007Bayburt Sağlık Hizmetleri MYOTıbbi

Hizmetler ve Teknikler

Anestezi Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. Tezli yüksek lisans yapmış olmak. Belgelendirmek kaydıyla lisans öğrenimi sonrası Anestezi, Ameliyathane veya Yoğun Bakım tecrübesine sahip olmak.
0008Teknik Bilimler MYOMülkiyet Koruma ve GüvenlikÖzel Güvenlik ve Koruma Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Tezli yüksek lisans mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla yüksek lisans öğrenimi sonrası özel güvenlik alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak.
0009Teknik Bilimler MYOMülkiyet Koruma ve Güvenliközel Güvenlik ve Koruma Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Hukuk Fakültesi lisans mezunu olmak ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübe sahibi olmak

-Veya Hukuk alanında veya Güvenlik Yönetimi, Güvenlik Stratejileri ve Yönetimi, Suç Araştırmaları, İstihbarat Araştırmaları, Ceza Adaleti, Uluslararası Güvenlik, Uluslararası Güvenlik ve Terörizm, Adli Bilimler alanlarının birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.

0010Teknik Bilimler MYOMülkiyet Koruma ve Güvenliközel Güvenlik ve Koruma Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Eğitim Fakültesi lisans mezunu olmak. Lisans öğrenimi sonrası güvenlik ve koruma alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak.
0011Teknik Bilimler MYOGörsel-İşitsel Teknikler ve Medya YapımcılığıFotoğrafçılık ve

Kameramanlık

Pr.

Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü lisans mezunu olmak. Alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0012Teknik Bilimler MYOGörsel-İşitsel Teknikler ve Medya YapımcılığıFotoğrafçılık ve

Kameramanlık

Pr.

Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Fakültelerin Güzel Sanat Eğitimi Bölümü Resim-İş Öğretmenliği lisans mezunu olmak. Alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0013Teknik Bilimler MYOElektrik ve EneıjiAlternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Makine Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olmak. Termodinamik alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0014Adalet MYOHukukAdalet Pr.Öğr. Gör. (Ders Verecek)1– Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Maliye, Uluslararası İlişkiler veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü lisans mezunu olmak ve Hukuk alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.

– Veya Hukuk Fakültesi lisans mezunu olmak ve tezli yüksek lisans yapmış olmak.

0015Adalet MYOHukukCeza İnfaz ve

Güvenlik

Hizmetleri

Öğr. Gör. (Ders Verecek)3– Hukuk alanında veya Güvenlik Yönetimi, Güvenlik Stratejileri ve Yönetimi, Suç Araştırmaları, İstihbarat Araştırmaları, Ceza Adaleti, Uluslararası Güvenlik, Uluslararası Güvenlik ve Terörizm, Adli Bilimler alanlarının birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak

– Veya Hukuk Fakültesi lisans mezunu olmak ve tezli yüksek lisans yapmış olmak.

0016Adalet MYOBüro

Hizmetleri ve Sekreterlik

Hukuk Büro Yönetimi ve SekreterliğiÖğr. Gör. (Ders Verecek)1– Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği veya Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği lisans mezunu olmak. Tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0017Adalet MYOBüro

Hizmetleri ve Sekreterlik

Hukuk Büro Yönetimi ve SekreterliğiÖğr. Gör. (Ders Verecek)2– Kamu Yönetimi, iktisat, İşletme, Maliye, Uluslararası İlişkiler veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü lisans mezunu olmak ve Hukuk alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.

– Veya Hukuk Fakültesi lisans mezunu olmak ve tezli yüksek lisans yapmış olmak.

0018Aydıntepe MYOÖğr. Gör. (Ders Verecek)1– Fakültelerin Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü lisans mezunu olmak. Tarih Öğretmenliği alanında yüksek lisans yapmış olmak.

Başvuru yapacak adayların alanlarındaki ALES puan türünde en az 70 puan almaları ve ilan özel şartlarını sağlamaları gerekmektedir. Yönetmeliğin 7. maddesinin 4. fıkrası gereği Özel Güvenlik ve Koruma Pr.’na yapılacak başvurularda ALES puan şartı aranmaz.

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI SINAV TAKVİMİ

Başvuru Başlama Tarihi: 10 Aralık 2018 Pazartesi

Son Başvuru Tarihi: 24 Aralık 2018 Pazartesi

Ön Değerlendirme Tarihi:  27 Aralık 2018 Perşembe

Sınav Giriş Tarihi:  02 Ocak 2019 Çarşamba

Sonuç Açıklama Tarihi: 07 Ocak 2019 Pazartesi

Önemli Not: Ön Değerlendirme sonuçlan yukarıda belirtilen tarih mesai bitiminde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’nın http://www.bavburt.edu.tr/tr/personel-daire-baskanligi adresinde duyurular bölümünde yayınlacaktır. İlanın başvuru başlama tarihinden sonraki bir tarihte Resmi Gazete’de ilan edilmesi halinde, sınav takvimi ilgili gün kadar güncellenerek internet sitemizde yayınlanacaktır. İdarenin uygun gördüğü takdirde ilanın her aşaması iptal edilebilir.

  • 2
    Shares

BAYBURT İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bayburt için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bayburt için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER BAYBURT ÜNİVERSİTESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, bayburt üniversitesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan bayburt üniversitesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir