Ana Sayfa Şehirler İzmir Beydağ Belediyesi Kadrolu Personel Alımı İlanı

Beydağ Belediyesi Kadrolu Personel Alımı İlanı

132
Beydağ Belediyesi

İzmir ilimizde yer almakta olan Beydağ Belediyesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanı kapsamında 16 Daimi kadrolu personel işçi alımı yapılacağı açıklandı. Yayınlanan ilan ile Büro Personeli, Hasta Bakım Elemanı ve Beden İşçisi alımı yapılacak. Adaylar ilana 02.02.2019 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Beydağ Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, Beydağ Belediyesi’ne direkt olarak iş başvurusunda bulunabilirler. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Alımı yapılması planlanan Büro personeli, Hasta bakım personeli ve Beden işçisi kadroları için adaylardan istenilen iş başvurusu belgeleri;

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Dilekçe
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • İkametgah Belgesi
  • Askerlik Durum Belgesi şeklindedir.

Beydağ Belediyesi İş Başvurusu 2019

İş başvurusunda bulunacak adaylarda aranılan başvuru şartları arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, Affa uğramış dahi olsa devlete karşı işlenmiş suçlardan mahkum olmamak, Askerlikle ilişiği olmamak, Arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, malüllük ve yaşlılık aylığı almıyor olmak, Hasta bakım personeli için paramedik önlisans mezunu olmak şartları aranmakta. Alımı yapılacak olan personeller daimi statüde görevlendirilecek olup, çalışma koşullar iş kanunu’na göre düzenlenecek.

İş Yeri Adres Bilgileri: Beydağ Belediyesi Personel LTD. Şirketi – Atatürk Mah. Arıtürk Sk. No: 27 / Beydağ

İletişim Bilgileri: 0 232 592 60 05 – Ferdi HARMANKAYA

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…