Ana Sayfa Şehirler İzmir Beydağ Belediyesi Kadrolu Personel Alımı İlanı

Beydağ Belediyesi Kadrolu Personel Alımı İlanı

Beydağ Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında 16 daimi, kadrolu personel işçi alımı yapacağını açıkladı. Beydağ Belediyesi personel, işçi alımı ilanı başvuru şartları, tarihleri ve ilan ile ilgili diğer detaylı müracaat bilgileri haberimizde.

Beydağ Belediyesi

İzmir ilimizde yer almakta olan Beydağ Belediyesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanı kapsamında 16 Daimi kadrolu personel işçi alımı yapılacağı açıklandı. Yayınlanan ilan ile Büro Personeli, Hasta Bakım Elemanı ve Beden İşçisi alımı yapılacak. Adaylar ilana 02.02.2019 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Beydağ Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, Beydağ Belediyesi’ne direkt olarak iş başvurusunda bulunabilirler. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Alımı yapılması planlanan Büro personeli, Hasta bakım personeli ve Beden işçisi kadroları için adaylardan istenilen iş başvurusu belgeleri;

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Dilekçe
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • İkametgah Belgesi
  • Askerlik Durum Belgesi şeklindedir.

Beydağ Belediyesi İş Başvurusu 2019

İş başvurusunda bulunacak adaylarda aranılan başvuru şartları arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, Affa uğramış dahi olsa devlete karşı işlenmiş suçlardan mahkum olmamak, Askerlikle ilişiği olmamak, Arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, malüllük ve yaşlılık aylığı almıyor olmak, Hasta bakım personeli için paramedik önlisans mezunu olmak şartları aranmakta. Alımı yapılacak olan personeller daimi statüde görevlendirilecek olup, çalışma koşullar iş kanunu’na göre düzenlenecek.

İş Yeri Adres Bilgileri: Beydağ Belediyesi Personel LTD. Şirketi – Atatürk Mah. Arıtürk Sk. No: 27 / Beydağ

İletişim Bilgileri: 0 232 592 60 05 – Ferdi HARMANKAYA

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

İZMİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İzmir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İzmir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…