Ana Sayfa Şehirler Tokat Bozçalı Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Bozçalı Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

83
Personel

Tokat ilimizde bulunan Bozçalı Belediyesi yayınladığı ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Bozçalı Belediyesi personel alımı kapsamında atık toplayıcısı alımı, kanal ve ızgara işçisi alımı, büro makineleri bakım ve onarımcısı alımı, bahçe bakım elemanı alımı ve silahlı güvenlik görevlisi alımı yapacaktır. Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 19 Aralık 2016 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Bozçalı Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Kendilerine yapılan tebligata rağmen bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar noterlikçe çekilişi yapılacak listeden çıkarılacaktır.Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı veya ESMS olarak bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kura çekim yeri BOZÇALI Belediye Binasında 22.12.2016 tarih ve saat 14.00’da gerçekleştirilecektir.  Adaylarda aranan özel başvuru şartları aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

Atık Toplayıcısı Alımı : Katı atıkların toplanması ve taşınması için E sürücü ve SRC belgeli kamyon şoförü mesleğinde olan , asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Kanal ve Izgara İşçisi Alımı : Kanal ve ızgara işçisi için A/2 sürücü belgeli olan , asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Büro Makineleri Bakım Ve Onarımcısı Alımı :  Büro makinalarının onarımı ve sekreterlik işleri B sürücü belgeli olan , asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Bahçe Bakım Elemanı (Park Bahçe ve Koruların Bakımı) Alımı : İlaçlama ve Bahçe bakımı eğitimi almış B sürücü belgeli olan , asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı : Güvenlik ve İletişim işinde çalışacak zor insanlarla iletişim belgeli E sürücü ehliyeti olan , asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Çalışma Adresi : ORDU CAD. NİZAM MAH. 40/ 60740 REŞADİYE

Bozçalı Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…