Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri Çağdaş Market Çalışma Saatleri

Çağdaş Market Çalışma Saatleri

4,092
Çağdaş Market

Çağdaş Market Çalışma Saatleri 2021

Çağdaş Market, ülkemizde hizmet sunmakta olan en büyük süpermarket zincirlerinden bir tanesidir. Kaliteli ve hesaplı anlayışı ile hareket eden Çağdaş Market, temiz ve ferah mağazalarda bilinçli tüketicileri hedef alan bir anlayışa sahiptir. Ankara ve Eskişehir illerimizde şubelere sahip olan Çağdaş Market, diğer illerimizde de şubeler açmak için çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Pek, Çağdaş Market şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Çağdaş Market çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunuyor.

Çağdaş Market Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Çağdaş Market sadece Ankara ve Eskişehir illerimizde değil Türkiye’de bilinen bir marka olmak adına çalışmaktadır. Bulunduğu konumlarda kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyatlara sunan Çağdaş Market, bu sebepten oldukça tercih edilmektedir. Çağdaş Market şubeleri sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 22:00 itibariyle kapanmaktadır.

Çağdaş Market Hafta Sonu Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Çağdaş Market şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri de açıktır. Hafta sonu tıpkı hafta içi gibi 08:30 ile 22:00 arasında hizmet verir. Yani çalışma saatleri değişmemektedir.

Çağdaş Market Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı?

Çağdaş Market şubeleri Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı durumdadır. Ancak diğer günlerinde açıktır. Bunun dışında resmi tatil günleri olan 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi günlerde ise açıktır. Arefe gününde de açıktır.

Vermiş olduğumuz çalışma saatleri; Sinan Caddesi, Sokullu, Söğütözü, 100. Yıl, Emek, Yıldız, Yukarı Öveçler, Saimekadın, Sancak, ODC AVM, Oran Mağazası, Kırkkonaklar Mağazası, Kentpark, Keklik, Ata, İlker, Hüseyin Onat, Hoşdere, Güvenlik, GOP, Demirtepe, Çukurambar, Cevizlidere, Birlik, Balgat, Anıttepe, Tunalı, Yıldız, Öveçler, Bahçelievler gibi tüm mağazalar için geçerli olan çalışma saatleridir.

Bu yazımızda Çağdaş Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri ile alakalı konumuza hoş geldiniz. Konumuz içeriğinde …