Ana Sayfa İşte Haberler CarrefourSA 3 Bin Yeni Personel Alımı Yapacak

CarrefourSA 3 Bin Yeni Personel Alımı Yapacak

CarrefourSA 3 bin yeni personel alımı yapacağını açıkladı. Carrefoursa yeni personel alımı ilanı hakkında tüm detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Carrefoursa iş ilanı

CarrefourSA, Carrefour ve Sabancı Holding şirketlerince kurulmuş olan bir market zinciridir. Ülkemiz genelinde 690’ı aşkın mağaza sayısına ulaşmıştır. CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, şirketin 2017 yılındaki hedeflerine dair önemli açıklamalarda bulundu. Ergin, hali hazırda 10 bini aşkın çalışanı bulunan CarrefourSA bünyesine 2017 yılında 3 en az bin yeni personel alımı yapılacağını ve 100 milyon lirayı aşkın bir yatırım planladıklarını belirtti.

CarrefourSA 3 Bin Yeni Personel Alımı Yapacak

Şirketin 2017 hedeflerinin açıklandığı toplantıda konuşan Carrefoursa Genel Müdürü Hakan Ergin, bu yıl en az 3 bin yeni personel alımı planladıklarını, bu rakamlara yeni mağazalar nedeniyle işe alınacaklar ve rotasyonların dahil olduğunu söyledi. Carrefoursa’nın şirket satın almasının söz konusu olmadığını belirten Ergin, lokasyon bazlı satın alma yapabileceklerini kaydetti. Ergin, bu yıl 100 milyon liranın üzerinde yatırım yapacaklarını ifade etti. 2015’te 31,7 milyon lira zarar açıklayan Carrefoursa, 2016’da 432.2 milyon lira zarar etti. Şirketin 2016 hasılatı yüzde 14 artarak 4,49 milyar liraya yükseldi. CarrefourSA tarafından yayınlanacak olan tüm bu ilanlara CarrefourSA iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER CARREFOURSA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, carrefoursa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan carrefoursa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir