Ana Sayfa Şehirler Isparta Hüyüklü Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Hüyüklü Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

88
İşçi alımı

Isparta’nın Yalvaç ilçesinde bulunan Hüyüklü Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Hüyüklü Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir. İlan kapsamında 7 işçi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 6 Mart 2017 tarihi, mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Hüyüklü Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Hüyüklü Belediye Başkanlığı bünyesinde 4857 Sayılı İş Kanununa tabi olarak çalışacak 7 kişi daimi kadrolu işçi personel alımı yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adayların noter kura çekimi 14 Mart 2017 tarihinde saat 10:00’da Hüyüklü Kasabası yeni mahalle Uluçay sokak No:1 adresinde Hüyüklü Belediyesi hizmet binasında yapılacaktır. İlgililerin istenen belgeleri 13 Mart 2017 saat 12:00’a kadar belediyenin yazı işleri müdürlüğüne şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir.  Bu tarihten sonra ibraz edilen evraklar işleme alınmayacak olup, inceleme sonucu evraklarında eksik ya da hata olan kişiler kura çekimine katılamayacaklardır.

Kura sonucu oluşan listede yer alan adaylara belediyemizin belirleyeceği yer, tarih ve saatte sözlü mülakat için ayrıca tebligat yapılacaktır. Adaylarda aranan şartlar en az ilkokul mezunu olmaları ve bunu belgelendirmeleri, son 5 sene içinde en az 2 yıl mahalli idarelerde taşeron hariç çalışmış olmaları ve bunu belgelendirmeleridir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Çalışma Adresi : HÜYÜKLÜ KASABASI yeni mah. uluçay sok. no:1 32430 YALVAÇ ISPARTA / TÜRKİYE

Hüyüklü Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Türkiye’de son zamanlarda sağlık alanında yapılan yatırımların en önemlilerinden bir…