Ana Sayfa Şehirler Karabük Safranbolu Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Safranbolu Öğretmenevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Safranbolu Öğretmenevi ilköğretim mezunu işçi alımı yapacağını açıkladı. Safranbolu Öğretmenevi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, son başvuru tarihi, müracaat tarihleri ve kura çekimi yeri, saati ve sonucu haberimiz devamında.

Aşçı alımı

Karabük ilimizin Safranbolu ilçesinde yer alan Safranbolu Öğretmenevi yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında aşçı alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 6 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Safranbolu Öğretmenevi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimiz devamında yer almaktadır.

Safranbolu Öğretmenevi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kura noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere çekilecektir. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı, ustalık belgesi vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Aşçı10

Adayların Milli Eğitimden kalfalık veya ustalık belgesi sahibi olmaları ve en az 10 yıllık deneyimlerinin olması gerekmektedir. Adayların bu deneyimlerini belgelendirmesi gerekmektedir. İlana başvuru yapacak adaylardan ayrıca hijyen belgesi de talep edilmektedir. İlana başvuru yapan adaylar için noter huzurunda kura çekimi 11 Mart 2017 tarihinde saat 10:30’da Sunal Tülbentçi Öğretmenevi ve Aso Müdürlüğünde yapılacaktır.

Çalışma Adresi : ATATÜRK MAH. OKUL SOKAK NO:7 78 SAFRANBOLU

Safranbolu Öğretmenevi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


KARABÜK İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Karabük için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Karabük için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER SAFRANBOLU ÖĞRETMENEVİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, safranbolu öğretmenevi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan safranbolu öğretmenevi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir