Ana Sayfa Özel Şirketler Çelik Motor Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Çelik Motor Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

295
Çelik Motor

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet göstermekte olan en köklü ve büyük şirketlerin başında yer alan Çelik Motor, 1960 yılında kurulmuştur. Çelik Motor, kurulmuş olduğu tarihten günümüze otomotiv sektörünün gelişmesinde önemli roller üstlenmiştir. Yarım asrı geçen tarihi ile ülkemizdeki en eski otomotiv şirketi olan Çelik Motor, bu tarihini yenilikçi, girişimci ruhuyla birleştirerek günümüzde en önemli otomotiv şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Çelik Motor Personel Eleman İşçi Alımı İlanları 2021

Çelik Motor, Skoda kamyonetlerin satışı ile sektöre giriş yapmış, daha sonra sırasıyla Lada, Honda ve Güney Koreli KİA markasının distribütörü olmuştur. Bünyesinde faaliyet gösterdiği markaları üstün bir satış politikası ile en çok satan markalar arasına hep sokmayı başarmıştır.  Ayrıca 2005 yılında bambaşka bir sektöre daha giriş yapmış ve rent a car yani araç kiralama işine el atmıştır. Bu bağlamda Garenta şirketi kurulmuştur. Bunun üzerine yenilikçi girişimlerine son hızıyla devam eden Çelik Motor, geçtiğimiz senelerde de ikinci el araç satışına olanak tanıyan ikinciyeni.com’u kurmuştur.  Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden bir tanesi olan Çelik Motor, bunun devam etmesi için tüm çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Çelik Motor tarafından yapılan açıklamaya göre 2021 yılında büyüme hedeflerinin gerçekleştirilebilmesi için çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılacağını belirtti. Çelik Motor güncel iş ilanları, açık iş pozisyonları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Çelik Motor Güncel İş İlanları 2021

Çelik Motor ülkemizde yer alan öncü şirketlerden bir tanesidir. Bu bağlamda yenilikçi faaliyetlerine ve büyüme hedefleri doğrultusunda yapmış olduğu çalışmalara da aralıksız devam etmektedir. 2021 yılı Çelik Motor için önemli bir sene olarak öngörülmüş ve şirket büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek için çalışmalarına hız vermiştir. Bu sebepten dolayı da ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceği belirtilmiştir. Çelik Motor ülkemizin çok sayıda ilinde çok sayıda personeli istihdam edebilmek için ilanlar yayınlamıştır. Bu ilanlarda satış danışmanı, teslimat temsilcisi, şoför, güvenlik görevlisi, ürün sorumlusu, finansal analist, hasar tespit temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır.

Çelik Motor ayrıca engelli personel alımı, deneyimsiz personel alımı ve stajyer alımı da gerçekleştirmektedir. Çelik Motor bünyesinde istihdam ettiği personellerin gelişimi için de önemli kaynaklar ayıran şirketlerden bir tanesidir. Her zaman yeniliklere açık olan bu şirkette çalışmak kuşkusuz iş arayan insanlar için oldukça iyi bir tercih olarak öne çıkmaktadır. Peki Çelik Motor bünyesindeki açık iş ilanlarına nasıl iş başvurusu gerçekleştirilir?

Çelik Motor İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Çelik Motor yazımızın başında da belirttiğimiz üzere Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerin başında yer almaktadır. Çelik Motor iş ilanları da bu bağlamda Anadolu Grubu bünyesinde iş arayan kişilere sunulmaktadır. Ancak Çelik Motor iş ilanları sadece Anadolu Grubu bünyesinde değil aynı zamanda bazı iş ve eleman arama portalları üzerinden de yayınlanmaktadır. Çelik Motor iş başvurusu yapabilmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formuna girmeniz, sisteme üye olmanız ve ardından belirtilen açık iş pozisyonlarından ikamet durumunuza ve başvuru şartlarına uyum sağladığınız ilana başvuru yapmanız gerekmektedir. Buraya yapacağınız başvurular Çelik Motor insan kaynakları departmanı tarafından titizlikle bir incelemeye tabi tutulmaktadır. Bu incelemenin ardından başvurunuz olumlu bulunursa mülakat aşaması için çağrılırsınız. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Çelik Motor bünyesinde çalışmaya hak kazanmaktadırlar. Konu hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Çelik Motor İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.kariyer.net/celik-motor-ticaret-a-s-is-ilanlari-c1153-p1667/”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Savaş özen

    10 Aralık 2017 at 05:43

    Kdz erğli demirçelik fabrikasıında kok laborantlığı yaptım iş arıyorum makine bölümü mezunuyum 1975 doğumluyum

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…