Ana Sayfa Özel Şirketler Kia Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Kia Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Bir Güney Kore kuruluşu olan KİA, yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını açıkladı. KİA güncel iş ilanları, açık iş pozisyonları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu ve başvuru şartları haberimiz devamındadır.

KİA Otomobil

Kia, Güney Kore’de 1944 yılında ülkenin ilk bisiklet ve otomobil üreticisi olarak kurulmuştur.  Kurulmuş olduğu günden bu yana istikrarlı büyümesini sürdürmüş olan Kia, günümüzde sadece Güney Kore’nin değil, dünyanın otomobil sektörüne yön veren şirketlerin başında yer almaktadır. 50 milyar doları aşkın küresel gelire sahip olan Kia, 180 ülkede 6 binin üstünde bayi ile müşterilerinin hizmetlerini karşılayabilmek adına faaliyetlerine devam etmektedir. Geçtiğimiz sene içerisinde 3 milyona yakın otomobil satışı gerçekleştirmiştir. Kia her sene büyüyen otomobil talebini karşılayabilmek adına üretim kapasitesini arttırabilmek adına yatırımlarına devam etmektedir. Bu nedenle yılın belirli dönemlerinde personel alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Kia Personel, Eleman, İşçi Alımı İlanları 2021

KİA ülkemizde uzun yıllardır Anadolu Grubu bünyesinde olan Çelik Motor distribütörlüğü bünyesinde faaliyet göstermektedir. Yarım asrı aşkın süredir otomobil sektörünün içinde olan Çelik Motor deneyimi ile ve KİA kalitesi ile beraber ülkemizde en çok satılan araç markalarından bir tanesi olmuştur.

KİA Güncel İş İlanları 2021

KİA, dünya genelinde 50 bini aşkın kişiyi istihdam etmektedir. Sadece ülkemizde 50’yi aşkın satış noktası bulunmaktadır. Kia büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına her sene yeni şubeler açmakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. KİA iş ilanları ve açık iş pozisyonları, distribütörlüğü tarafınca yapılan Çelik Motor tarafından gerçekleştirilmektedir. KİA iş ilanları Çelik Motor bünyesinde gerçekleştiriliyor olup, iş başvurusu da yine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz Çelik Motor’a yapılmaktadır. Çelik Motor insan kaynakları departmanı, yapmış olduğunuz başvuruları inceler ve olumlu bulunması halinde mülakat için görüşmeye çağrılırsınız.

Kia Personel Alımı ve İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

DİĞER KİA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, kia konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan kia duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

2 Comments

 1. Tuncay akkaya

  7 Şubat 2017 at 12:04

  Sofor olarak iş arıyorum diksiyonum düzgün.

  Reply

 2. mine

  28 Ekim 2017 at 18:53

  Markette is arıyorum

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…