Ana Sayfa Şehirler Kastamonu Cide Belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı Yapacak

Cide Belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı Yapacak

Cide Belediyesi inşaat mühendisi alımı gerçekleştirecek. Cide Belediyesi inşaat mühendisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Mühendis

Kastamonu ilimizde bulunan Cide Belediyesi yayınladığı ilan ile tam zamanlı inşaat mühendisi alımı yapacağını açıkladı. Cide Belediyesi inşaat mühendisi alımı için adaylar 16 Ocak 2017 ile 23 Ocak 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Cide Belediyesi inşaat mühendisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Cide Belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı İlanı 2017

5393 sayılı Belediyeler Kanununun 49.maddesi gereğince, boş bulunan , aşağıda , sınıfı, Unvanı, adedi, ,öğrenim durumu,belirtilen 1 adet tam zamanlı sözleşmeli inşaat mühendisi alımı yapılacaktır. Sıra No Sözleşmeli Çalışacak Unvan Sınıfı Adedi Öğrenim Durumu

İnşaat Mühendisi T.H. 1 Mühendislik Fakültesi Mezunu

 • Giriş sınav Şekli: Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır.
 • Sözlü Sınav Tarihi-Yeri: 24.01.2017 Salı günü saat 10:00 ,de Belediye toplantı salonunda yapılacaktır.

Sözlü sınavda adayların mesleki, genel kültür, yetenek kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılsalar bile iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29/09/2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.
 • Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak.
 • Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma,yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
 • Herhangi bir Sosyal güvenlik Kurumundan emeklik ve yaşlılık aylığı almamak ve Başka bir kurum ile sözleşmesi bulunmamak

BAŞVURU ŞEKLİ Adayların 16.01.2017 – 23.01.2017 tarihleri arasında en geç 23/01/2017 Pazartesi günü saat 16:30 a kadar Cide Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler Nelerdir?

 • Başvuru dilekçesi
 • Öğrenim durum belgesi fotokopisi (Noter Tasdikli)
 • Nüfus cüzdan fotokopisi
 • Sağlık raporu
 • Adli Sicil Kaydı
 • Özgeçmiş CV.
 • 2 Adet Fotoğraf
 • Yerleşim yeri belgesi.
 • Erkek Adaylarda, Askerlik ile ilgili bir ilişiği olduğunu belgelemek (Terhis Belgesi)

Cide Belediyesi inşaat mühendisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


KASTAMONU İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kastamonu için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kastamonu için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER MÜHENDİS ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, mühendis alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan mühendis alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir