Ana Sayfa Şehirler Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

Cumhuriyet Üniversitesi yayınladığı ilan neticesinde sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. İlan kapsamında 13 hemşire alımı ve 1 sağlık personeli alımı yapılacaktır. İlana dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamındadır.

Hemşire

Sivas ilimizde yer alan Cumhuriyet Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan neticesinde sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Cumhuriyet Üniversitesi personel alımı kapsamında 13 hemşire alımı ve 1 sağlık personeli alımı yapacaktır. Adaylar ilana 6 Ekim 2016 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. İlana dair diğer başvuru şartları, başvuru formu gibi bilgilere ise haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

Üniversitemiz Hastanesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak üzere aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

13 Hemşire Alımı : Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Fakülte veya Yüksekokulların Hemşirelik Bölümü Lisans Programından mezun olma şartı bulunmaktadır.

1 Sağlık Personeli Alımı :Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla, en az üç yıl Kardiyovasküler Cerrahisi Ameliyathanesinde çalışmış olmak.

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır. Hemşire ünvanına başvuracak adaylar için 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Adayların KPSSP3 puanı esas alınacaktır.Diğer Sağlık Personeli ünvanına başvuracak adaylar için 2014 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Adayların KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması .

Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Müracaatlar ilanın gazetede yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Cumhuriyet Üniversitesi resmi internet sayfası www.cumhuriyet.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanmış) Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta,Fax ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Atanmaya hak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 (beş) gün içerisinde www.cumhuriyet.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Adaylardan İstenilen Belgeler Nelerdir?

  1. Başvuru Formu
  2. 2014 KPSS sonuç belgesi
  3. 2016 KPSS sonuç belgesi
  4. Öğrenim Belgesi
  5. SGK prim döküm cetveli (Diğer Sağlık Personeli için)

Sivas ilinde yer alan Cumhuriyet Üniversitesi tarafından verilmiş olan sözleşmeli personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilir ve Sivas iline ait diğer iş ilanlarına ise BURADAN ulaşabilirsiniz.

  • 11
    Shares

SİVAS İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Sivas için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Sivas için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir