Ana Sayfa Şehirler Van Van 2 Nisan Polis Evi Geçici İşçi Alımı Yapıyor !

Van 2 Nisan Polis Evi Geçici İşçi Alımı Yapıyor !

117
Personel 8na

Van 2 Nisan Polis Evi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında pide ustası alımı gerçekleştirilecektir. Toplamda 2 işçi alımı yapılacak olup, adaylar ilana 30 Eylül 2016 son başvuru tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları ve başvuru formu ile ilana dair diğer detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Van 2 Nisan Polis Evi Geçici İşçi Alımı İlanı 2016

Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda yer almaktadır.

  • Yapılacak olan Güvenlik tahkikatından olumlu sonuç almak,
  • Başvuru süresi içinde usulüne göre ve gerekli belgeleri İki Nisan Polis Evi Şube Müdürlüğüne teslim etmek
  • Resmi kurumlardan Sağlık raporu almak,
  • İş ile ilgili olarak herhangi bir yerde daha önceden en az 5 yıl çalıştığını belgelemek(Resmi Kurum veya Özel Sektörde alınan yazı ile belgelemek),

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayınlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli ve geçici işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanamaz. Noter huzurunda kura çekimi 17 Ekim 2016 tarihinde Edremit Polisevi Misafirhanesi’nde saat 14:00’de yapılacaktır.

Çalışma Adresi : 2 NİSAN POLİS EVİ 65100 VAN MERKEZ VAN / TÜRKİYE

Bu ilanda Van ilinde yer alan 2 Nisan Polis Evi işçi alımına dair detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Van iline ait diğer iş ilanlarına da BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) İş İlanları ve İş Başvurusu

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi ( VASKİ ) Personel Eleman İşçi Alımı 2021 Van Su ve Kanaliz…