Ana Sayfa Şehirler Giresun Keşap Öğretmenevi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Keşap Öğretmenevi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

105
Gıda Mühendisi

Giresun ilimizde yer alan Keşap Öğretmenevi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında gıda mühendisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 29 Eylül 2016 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan diğer başvuru şartları ve başvuru formu gibi detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Keşap Öğretmenevi Geçici İşçi Alımı İlanı 2016

Keşap öğretmen Evi’ nin Giresun İli Keşap ilçesindeki iş yerine belirli süre ile mevsimlik işçi statüsünde 5 ay 29 gün çalıştırılacak Gıda Mühendisi mesleğinde geçici işçi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, deneyim, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. KPSS puan sıralamasına göre ilk 3(üç) adaya sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için işverence tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli(daimi)/geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. 2016 tarihinde gerçekleştirilen Lisans düzeyinde yapılan sınavda KPSS P3 türünden en az 60 puan ve üzerinde almış olmak. Talep, Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır.

(Tlf : 0 454 214 00 71/ 214 00 91 Faks: 0454 214 00 11, e-posta: [email protected]) detaylı bilgi alınabilir. Giresun ilinde yer alan Keşap Öğretmenevi işçi alımı ilanına dair detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilir ve diğer Giresun iş ilanlarına ise BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…