Ana Sayfa Şehirler İstanbul Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) Engelli İşçi Alımı İlanı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) Engelli İşçi Alımı İlanı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) yayınlamış olduğu ilan ile engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. İlana dair iş başvurusu formu, iş başvurusu şartları ve iş başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü

T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü yani bilinen adıyla DSİ yayınlamış olduğu ilan ile engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. İlan neticesinde dizgici yani baskı öncesi işlemcisi alınacaktır.  Adaylar İstanbul ili Üsküdar ilçesinde çalışacaklardır. Adaylar ilana 5 Eylül 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. DSİ engelli personel alımı ilanına dair iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamındadır.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) Engelli İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplerde 2016 EKPSSP3 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Dizgici (Baskı Öncesi İşlemcisi)Okuldan
Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Sanat ve Tasarım Fakültesiİletişim TasarımıLisans
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSEKPSS0

Çalışma Adresi : DSİ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ, LİBADİYE CAD. NO: 54 K.ÇAMLICA ÜSKÜDAR İSTANBUL / TÜRKİYE

  • 14
    Shares

İSTANBUL İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İstanbul için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İstanbul için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. nurcan

    27 Ağustos 2016 at 14:53

    Basvurmadigim hiçbir merci kalmadi avrupadan yenI dondum ve yasim 46 diye hicbir olumlu yanit alamıyorum basvurularimdan Lütfen bir is istiyorum kalici Teşekkürler

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir