Ana Sayfa Şehirler Diyarbakır Diyarbakır Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Diyarbakır Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Diyarbakır Havalimanı her yıl çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmakta. Diyarbakır Havalimanı açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru detayları yazımızın devamında...

Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havalimanı; Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Diyarbakır şehrimize hizmet veren uluslararası havalimanıdır. 1952 yılında hizmete giren ve şehre uzaklığı 11 km olan havalimanı, sivil-askerî kategoridedir. Diyarbakır Havalimanı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleriyle birlikte Karadeniz Bölgesi’ne kadar olan kesimin en büyük havalimanıdır. Havalimanına ulaşım taksi ve belediye otobüsleriyle sağlanmaktadır. 2016 yılında hizmete giren yeni terminal binası altı adet körüğe sahiptir. Bu da İzmir ve Ankara’dan sonra körüğe sahip 3.havalimanı olma özelliğini taşımaktadır. Havalimanının yıllık yolcu kapasitesi yaklaşık 5 milyon kişidir.

Diyarbakır Havalimanı Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Diyarbakır Havalimanı dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır.İlanlar genellikle havalimanı resmi web sitesinde veya DHMI web sitesinde yayınlanmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, kaç adet personel alımı yapılacağı, alım yapılacak personelde aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Güncel İş İlanları 2021

Diyarbakır Havalimanı tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; Personel Alımı, Eleman Alımı, İşçi Alımı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Satış ve Ödeme Danışmanı, İnsan Kaynakları Personeli, Bilet Satış Uzmanı, Danışma Personeli, Kargo Takip Personeli, Yolcu Hizmetleri Personeli, Yer Hizmetleri Personeli, Hava Hizmetleri Personeli, Apron Memuru, Lojistik Elemanı, Ofis Personeli, Vize Pasaport İşlemleri Elemanı, Uçak Güvenlik Personeli, Havalimanı içinde faaliyet gösteren Mağazalar için Sorumlular ve Mağaza Personelleri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Diyarbakır Havalimanı İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Diyarbakır Havalimanı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi Diyarbakır Havalimanı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Diyarbakır Havalimanı iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Diyarbakır Havalimanı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alımları takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Diyarbakır Havalimanına İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

DİYARBAKIR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Diyarbakır için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Diyarbakır için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER DİYARBAKIR HAVALİMANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, diyarbakır havalimanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan diyarbakır havalimanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

4 Comments

 1. mahmut çelik

  14 Aralık 2019 at 15:41

  ben mahmut (24) ingilizce cevirmenlik mezunuyum
  work and travel (Amerika) yaptim
  Erasmustan faydalandım (Romanya)
  kariyer anlamında kendimi geliştirmek istiyorum
  yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler 😊

  Reply

 2. özdemyapıcı

  18 Nisan 2020 at 11:55

  ben tgsye girmek istiyorum benim terçüban var benim yaşın 36 05417710436

  Reply

 3. İbrahim

  2 Ağustos 2020 at 18:46

  İstanbul havalimanında köprü operatöruyum Diyarbakır’da çalışmak istiyorum ilgilenen lütfen 05333788345 iletişim kursun

  Reply

 4. İbrahim

  2 Ağustos 2020 at 18:47

  İstanbul havalimanında köprü operatöruyum Diyarbakır’da çalışmak istiyorum ilgilenen lütfen 05333788345

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…