Ana Sayfa Şehirler Ankara Esenboğa Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Esenboğa Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Esenboğa Havalimanı her yıl çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmakta. Esenboğa Havalimanı açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri haberimiz devamında...

Esenboğa Havalimanı

Ankara Esenboğa Havalimanı; Türkiye’nin başkenti Ankara’ya hizmet veren uluslararası niteliğe sahip bir havalimanıdır. Şehir merkezinin 28 km kuzeyinde, Akyurt ve Çubuk ilçeleri sınırları içindedir. 1955 yılında hizmete açılmıştır. Havalimanının sahibi Devlet Hava Meydanları İşletmesi iken işletmecisi TAV Havalimanları’dır. Türkiye’nin iç ve dış hatları bir arada bulunduran ilk havalimanı olan Esenboğa, yolcu trafiği açısından ülkenin en büyük dördüncü havalimanıdır.

Ankara Esenboğa Havalimanı Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Ankara Esenboğa Havalimanı dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır.İlanlar genellikle havalimanı resmi web sitesinde veya TAV web sitesinde yayınlanmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, kaç adet personel alımı yapılacağı, alım yapılacak personelde aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı Güncel İş İlanları 2021

Ankara Esenboğa Havalimanı tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; Personel Alımı, Eleman Alımı, İşçi Alımı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Satış ve Ödeme Danışmanı, İnsan Kaynakları Personeli, Bilet Satış Uzmanı, Danışma Personeli, Kargo Takip Personeli, Yolcu Hizmetleri Personeli, Yer Hizmetleri Personeli, Hava Hizmetleri Personeli, Apron Memuru, Lojistik Elemanı, Ofis Personeli, Vize Pasaport İşlemleri Elemanı, Uçak Güvenlik Personeli, Havalimanı içinde faaliyet gösteren Mağazalar için Sorumlular ve Mağaza Personelleri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Ankara Esenboğa Havalimanı İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Ankara Esenboğa Havalimanı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi Ankara Esenboğa Havalimanı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Ankara Esenboğa Havalimanı iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alımları takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Ankara Esenboğa Havalimanına İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

ANKARA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Ankara için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Ankara için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER ESENBOĞA HAVALİMANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, esenboğa havalimanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan esenboğa havalimanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

3 Comments

 1. Zarife

  30 Nisan 2020 at 21:36

  Merhaba benzarife 34 yaşındayım iş arıyorum yemek konusunda iyimdir Türk, Rus, Özbek, Kırgız, mutfağından anlarım, temizlik işi ,ve buna benzer, bir çok iş yapabilirim, dikiş dikerim,işe çok ihtiyacım var Ankara Keçiören de oturuyorum evli üç çocuğum var ikisi öğrenci biri küçük eşimin maaşı masrafları karşılamıyor yardımcı olursanız çok memnun olurum.rusça biraz biliyorum Özbekçe kırgızça rahat konuşurum.

  Reply

 2. Hacer Aliyeva

  16 Ocak 2021 at 12:35

  Merhabalar ben Turkmenistan uyrukluyum 7 senedir Turkiyedeyim universite mezunuyum 4 dil biliyorum Antalya havalarında staj yaptım sizinle çalışmak çok isterim saygılarımla.

  Reply

 3. Mehmet

  8 Mart 2021 at 00:42

  İşe cok ihtiyacım var cubukta oturuyorum cok zor durumdayım ne iş olursa olsun yaparım lutfen bana yardımcı olun

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…