Ana Sayfa Özel Şirketler D&R Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

D&R Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

1,558
D&R mağazaları

D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. 1996 yılında Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuş olan bir şirkettir. Doğan ve Raks grubunun ortaklığı ile kurulmuştur ve ismini iki şirketin baş harflerinden almaktadır. D&R mağazalarında elektronik ürünler, filmler, kırtasiye ürünleri, kitaplar, müzik albümleri, oyuncak ve çeşitli hediyelik eşyalar satılmaktadır. Ülkemizde 25 ilde faaliyet göstermektedir.  D&R 2013 yılında İdefix sahibi olan Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri şirketini satın almıştır.

D&R Personel Eleman Alımı 2021

D&R insan kaynakları yapmış olduğu açıklamada 2021 yılının kendileri için çok önemli olduğunu ve bu sene içerisinde mağaza sayısını arttırmak için gerekli çalışmaların yapılacağını açıklamıştır. D&R yeni açacakları mağazalara ve mevcut mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Bu yazımızda D&R açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri yer almaktadır.

D&R Güncel İş İlanlar 2021

D%R iş ilanları içerisinde çok sayıda satış temsilcisi, kasa elemanı, yönetici yardımcısı, lojistik elemanı, kasa elemanı, engelli personel alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda alımlar yapacaktır. D&R iş ilanları içerisinde lise mezunu, lisans mezunu ve meslek yüksekokulu mezunu adayların başvuruda bulunabileceği çok sayıda kadro bulunmaktadır.  En çok ilanın yayınlandığı satış temsilcisi pozisyonu için başvuru şartları aşağıda verilmiştir. Bu şartları sağlayan adaylar D&R mağazalarında satış temsilcisi pozisyonunda çalışabilirler.

 • En az lise mezunu,
 • Kitap, Müzik, Hobi ürün kategorilerine ilgi duyan ve takip eden,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim yeteneği güçlü

D&R İş Başvurusu 2021

Bazı şirketler iş ilanlarını kendi insan kaynakları departmanı ve kendi web adresi üzerinden yayınlamaktadırlar. D&R gibi bazı şirketler ise bu yükümlülüğün altına girmeden yenibiris gibi çeşitli iş portallarını tercih etmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz D&R iş başvurusu formu sayesine D&R açık pozisyonları görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Ülkemizde kitap okuma alışkanlığının her geçen gün arttığı düşünüldüğünde D&R gibi piyasada en çok tercih edilen şirketin büyüyeceği de öngörülebilir. Bu bağlamda geleceği olan bir şirkette kariyer yapmak isteyenler, çalışanlarının haklarını koruyan bir şirkette çalışmak isteyenler D&R şirketini tercih ederek doğru bir karar vermiş olacaklardır. D&R part time, full time iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

D&R İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.yenibiris.com/dr-dogan-muzik-kitap-magazacilik-pazarlama-a-s-is-ilanlari?firma=19644″]TIKLAYIN[/link]

3 Comments

 1. Berna Canıtez

  5 Temmuz 2019 at 14:05

  Çalışma hayatına hazırım..

  Reply

 2. Cengizhan çalık

  9 Ocak 2020 at 17:14

  İse ihtiyacim var evli 1 cocuk babasiyim ise yatkinligim var

  Reply

 3. Murat apaydın

  12 Aralık 2020 at 23:14

  Merhaba! Part time olarak firmanızda çalışmak istiyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…