Ana Sayfa Şehirler İzmir Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

151
Ege Üniversitesi

Ege Üniversitesi yayınladığı ilan kapsamında çok sayıda sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Üniversite yayınladığı personel alım ilanı ile hemşire, sağlık teknikeri, mühendis, sistem programcısı, çözümleyici alımı gerçekleştirecek. Sözleşmeli personel alım ilanına başvuracak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilanla ilgili diğer detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2019

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasimin Ek 2. maddesine göre, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere, KPSS (B) grubu puaıı sırasına konulmak kaydıyla ( Ayrıca yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın ) personel alınacaktır. Personel Giderleri Özel Bütçeden ve Döner Sermaye Bütçesinden karalanacaktır.

 

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Özel Bütçe
Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Hemşire 100 Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezuım olmak.
Hemşire 40 Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezunu olmak. En az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve btııuı belgelendirmek.
SağlıkTeknikeri 1 Sağlık Meslek Yüksekokullarının İlk ve Acil Yardım bölümlerinden mezunu olmak.En az 2 vıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek.
Döner Sermaye Bütçesi
Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Mühendis 1 Fakültelerin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.Microsoft Visual Stııdio 2005,2008,2010 arayiizleri ile Microsoft.Net platformunda Asp.Net, C# ve AJAX kullanarak kurumsal yazılını geliştirmiş olmak ve bunu belgelendirmek.

HTML, JavaScript, CSS kullanarak web tabanlı programlar geliştirmiş olmak ve bunu belgelendirmek.

* Oıecle DB (PL-SQL) ve MS SQL Seıver (T-SQL) Veri tabanında geniş ölçekli yazılım geliştirmiş olmak ve bunu belgelendirmek.

Eıı az 2 yıl mesleki deneyimi olmak ve btuıu belgelendirmek.

En az C düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendimıek.

SistemProgramcısı-

Çözümleylcl

3 Fakültelerin Bilgisayar veya Yazılını Mühendisliği ya da İstatistik veya Matematik bölümlerinden mezun olmak,*C# ve ASP.NET, Oracle yazılım dillerini bildiğini belgelemek.

Süreç geliştirme, tasarım ve simiilasyon araçları konusunda bilgi sahibi olmak ve bıunı belgelendirmek.

Proje Yönetimi ve PMI standartlan konusunda tecrübeli olmak ve bunu belgelendirmek.

Eıı az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendimıek

En az D düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve bııııe

belgelendirmek.

Programcı 2 Meslek Yüksekokullarının Bilgisayar Programcılığı bölümü mezun olmak*C# ve ASP.NET yazılım dilleri ve Oracle veri tabanı ile yazılmı geliştirebilmek ve bunları belgeleııdinnek.

Eıı az 1 vıl mesleki deneyimi olıuak ve bıııııı belgelendimıek

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…